1. Новини Закарпаття
  2. >

HP анонсувала новий VR-шолом

Як VR-ігри використовують для віддалених занять з геометрії

Як VR-ігри використовують для віддалених занять з геометрії

24 березня 2020 року HP анонсувала розробку шолому віртуальної реальності наступного покоління, який фахівці компанії створюють спільно з Microsoft і Valve.

HP заявила, що друга версія шолому віртуальної реальності HP Reverb G2 буде «ще більш імерсивною, зручною і сумісною», ніж існуючі на ринку пристрої ВР попереднього покоління. Тизер від HP говорить, що це буде «наступний еталон» віртуальної реальності.

Згідно з інформацією видання Engadget, в компанії HP не розкрили деталей нової розробки і характеристик HP Reverb G2, однак уже за представленими відеоматеріалами помітні деякі зміни дизайну щодо першої версії ВР-шолому від HP - Reverb Pro. Можливо, що фахівці Valve зможуть допомогти HP не тільки оновити HP Reverb, а зробити дійсно новий пристрій, так як їх Valve Index зараз радує багатьох користувачів по всьому світу. Однак, HP Reverb G2 НЕ буде чисто ігровим пристроєм, його основне призначення - допомагати дизайнерам і професійним користувачам з різних галузей промисловості і медицини. Проте, ентузіасти і звичайні користувачі теж зможуть повноцінно використовувати ці пристрої, так як шоломи ВР від HP повністю сумісні з платформами Windows Mixed Reality і Steam VR.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна
Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель
Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку

В даний час шолом HP Reverb Pro коштує $649, але він вже розпроданий, судячи з інформації з магазину HP.

Зараз спостерігається великий попит на пристрої віртуальної реальності, так як більшість користувачів мають більше вільного часу і знаходяться вдома, працюючи віддалено і граючи в VR-гри. Тим більше, що 23 березня 2020 року побачила світ гра Half-Life: Alyx в Steam. Володарі таких ВР-пристроїв, як Valve Index, HTC Vive Pro, HTC Vive Cosmos, Oculus Rift S, Oculus Quest (w / Link Cable), Windows Mixed Reality (деякі користувачі грають за допомогою Samsung Odyssey +) вже змогли спробувати зануритися у віртуальний світ Half-Life від Valve.

Перша ж локація Half-Life: Alyx дає можливість гравцям потренуватися і помалювати різнокольоровими маркерами на брудному склі однієї з квартир в Сіті-17. Причому там можна видаляти малюнки губкою і малювати заново або навіть коригувати їх, стираючи тільки частину намальованого.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Зіткнення Землі з астероїдом не запобігти – прогноз NASA
Читайте на ГК:ISW назвав, від кого дуже залежний Путін

Цю опцію вирішив використовувати викладач з Сан-Дієго Чарльз Кумбер (Charles Coomber). Йому прийшла ідея скористатися цією локацією для проведення віддаленого заняття з геометрії для семикласників. У своїй лекції Кумбер розповів учням про різні види кутів і найпростіших способів вираховувати градуси.

Читайте на ГК:Трамп анонсував "дуже велику заяву"
Читайте на ГК:“Кліматичне пекло”: генсек ООН заявив, що наша планета наближається до переломного кліматичного моменту
Читайте на ГК:Відома модель похизувалася стрункою фігурою у спідньому (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська