1. Новини Закарпаття
  2. >

HP анонсувала новий VR-шолом

Як VR-ігри використовують для віддалених занять з геометрії

Як VR-ігри використовують для віддалених занять з геометрії

24 березня 2020 року HP анонсувала розробку шолому віртуальної реальності наступного покоління, який фахівці компанії створюють спільно з Microsoft і Valve.

HP заявила, що друга версія шолому віртуальної реальності HP Reverb G2 буде «ще більш імерсивною, зручною і сумісною», ніж існуючі на ринку пристрої ВР попереднього покоління. Тизер від HP говорить, що це буде «наступний еталон» віртуальної реальності.

Згідно з інформацією видання Engadget, в компанії HP не розкрили деталей нової розробки і характеристик HP Reverb G2, однак уже за представленими відеоматеріалами помітні деякі зміни дизайну щодо першої версії ВР-шолому від HP - Reverb Pro. Можливо, що фахівці Valve зможуть допомогти HP не тільки оновити HP Reverb, а зробити дійсно новий пристрій, так як їх Valve Index зараз радує багатьох користувачів по всьому світу. Однак, HP Reverb G2 НЕ буде чисто ігровим пристроєм, його основне призначення - допомагати дизайнерам і професійним користувачам з різних галузей промисловості і медицини. Проте, ентузіасти і звичайні користувачі теж зможуть повноцінно використовувати ці пристрої, так як шоломи ВР від HP повністю сумісні з платформами Windows Mixed Reality і Steam VR.

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)

В даний час шолом HP Reverb Pro коштує $649, але він вже розпроданий, судячи з інформації з магазину HP.

Зараз спостерігається великий попит на пристрої віртуальної реальності, так як більшість користувачів мають більше вільного часу і знаходяться вдома, працюючи віддалено і граючи в VR-гри. Тим більше, що 23 березня 2020 року побачила світ гра Half-Life: Alyx в Steam. Володарі таких ВР-пристроїв, як Valve Index, HTC Vive Pro, HTC Vive Cosmos, Oculus Rift S, Oculus Quest (w / Link Cable), Windows Mixed Reality (деякі користувачі грають за допомогою Samsung Odyssey +) вже змогли спробувати зануритися у віртуальний світ Half-Life від Valve.

Перша ж локація Half-Life: Alyx дає можливість гравцям потренуватися і помалювати різнокольоровими маркерами на брудному склі однієї з квартир в Сіті-17. Причому там можна видаляти малюнки губкою і малювати заново або навіть коригувати їх, стираючи тільки частину намальованого.

Читайте на ГК:Google дозволила співробітникам віддалено працювати ще рік
Читайте на ГК:Соціолог довів зв'язок між корупцією у країні та ожирінням міністрів
Читайте на ГК:Кайя Гербер підкорила шанувальників знімком в бікіні (ФОТО)

Цю опцію вирішив використовувати викладач з Сан-Дієго Чарльз Кумбер (Charles Coomber). Йому прийшла ідея скористатися цією локацією для проведення віддаленого заняття з геометрії для семикласників. У своїй лекції Кумбер розповів учням про різні види кутів і найпростіших способів вираховувати градуси.

Читайте на ГК:В Іспанії затримали українця за загублений човен посеред дороги
Читайте на ГК:Болгарія запроваджує більш жорсткі правила в’їзду для громадян України
Читайте на ГК:Епоха домінування Intel і США на світовому ринку мікроелектроніки закінчена
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська