1. Новини Закарпаття
  2. >

Кількість геймерів в Європі за останні тижні зросла в декілька разів

Як ігрові платформи домогають побороти коронавірус

Як ігрові платформи домогають побороти коронавірус

Сервіс хмарного геймінгу Playkey заявив про зростання кількості нових клієнтів в Німеччині втричі, в Італії - вдвічі, а в Росії - в 1,5. При цьому виручка компанії в березні збільшилася на 300%.

Одночасно зросла кількість часу, який геймери проводять на платформі. Ігровий пік активності тепер захоплює і денний час: він починається о 15:00 і триває до 01:00, тоді як раніше починався о 20:00 і завершувався до півночі. Попит на 30-ти годинні ігрові пакети в березні виріс на 50%. Всі ці тенденції в компанії пов'язують з перекладом великого числа працівників на віддалену форму роботи через поширення епідемії коронавірусу.

«Як правило, в середині-кінці весни ігрова галузь вступає в сезонний спад, тому підвищений попит, який зараз спостерігається в сфері геймінгу, продиктований обставинами», - зазначив Роман Єпішин, директор по маркетингу Playkey. За його словами, при поганому сценарії розвитку число користувачів і ігрового часу буде зростати ще два-три місяці, але потім з погіршенням ситуації у світовій економіці ці показники підуть на спад. Якщо ж сценарій буде більш сприятливим, то ситуація в світовій економіці стабілізується, а галузь геймінгу переживе «похмілля» у вигляді тимчасового спаду виручки і ігрової активності. Тоді повернення до стабільних середніх показників очікується протягом 3-4 тижнів.

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів
Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)
Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи

Playkey був запущений в грудні 2014 року. Він дозволяє власникам слабких комп'ютерів грати в вимогливі технічні топові ігри з високою якістю графіки.

Раніше модератори сабреддіта «PC Master race» закликали власників потужних ігрових відеокарт приєднатися до наукових хмарних обчислень Стенфордського проекту Folding @ Home, який організував проект розрахунку моделей для боротьби з COVID-19. Цю ж ініціативу підтримала компанія Nvidia, яка запропонувала користувачам своїх відеокарт надати вченим обчислювальні потужності.

Крім того, компанія-розробник Ndemic Creations, творець гри Plague Inc., пожертвувала $250 тис. організаціям, які шукають спосіб перемогти коронавірус. Розробники додадуть можливість зробити грошову пожертву в саму гру.

Читайте на ГК:Ізраїль заявив, що готовий застосувати атомну зброю у відповідь на атаку Ірану: людство опинилося на порозі ядерної війни
Читайте на ГК:Війська західних країн можуть опинитися в Україні: заява ексспецпредставника США в Україні
Читайте на ГК:Google стане платним?: користувач повинен буде заплатити за пошуковик в деяких випадках
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська