1. Новини Закарпаття
  2. >

Facebook не може впоратись з напливом такої кількості користувачів

Трафік зріс настільки, що сервіси не можуть нормально працювати

Трафік зріс настільки, що сервіси не можуть нормально працювати

Facebook заявляє про різкий стрибок трафіку в регіонах, які найбільше постраждали від спалаху коронавірусу. При цьому зростання використання сервісів компанії не приносить їй прибутку.

Як зазначено в прес-релізі на сайті компанії, у міру поширення пандемії та впровадження карантину все більше людей використовує додатки Facebook. У багатьох країнах, що найсильніше постраждали від вірусу, загальний обсяг повідомлень в соцмережі за останній місяць зріс більш ніж на 50%. Число голосових і відеодзвінків в додатках Facebook Messenger і WhatsApp більш ніж подвоїлася.

«Зокрема, в Італії люди витрачають на наші програми на 70% більше часу, кількість онлайн-трансляцій в Instagram і Facebook подвоїлася за тиждень. Час групових викликів (дзвінків з трьома і більше учасниками) збільшилася більш ніж на 1000% за останній місяць », - пояснюють Алекс Шульц і Джей Періх, відповідальні за аналітику та інжинірінг у Facebook.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна
Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель
Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку

Підтримка роботи серверів дається Facebook «складніше, ніж зазвичай».

«Наша робота побудована так, щоб витримувати наплив користувачів під час таких подій, як Олімпійські ігри або напередодні Нового року. Однак у нас, як правило, достатньо часу, щоб підготуватися до таких подій. Ріст використання сервісів Facebook під час спалаху COVID-19 є безпрецедентним в галузі. Підтримка стабільності роботи серверів під час поточного піку використання є більш складним завданням, ніж зазвичай, особливо зараз, коли більшість наших співробітників працює з дому».

У Facebook підкреслюють, що компанія намагається забезпечити безперебійну роботу в першу чергу інформаційного центру Facebook по COVID-19, а також своєчасно публікувати інформації від Всесвітньої організації охорони здоров'я на WhatsApp. Щоб зменшити ризик потенційного перевантаження мережі, соцмережа тимчасово знизила швидкість передачі відео в Facebook і Instagram в деяких регіонах - зокрема, в Європі і Латинській Америці. При цьому стрибок використання сервісів Facebook не означає підвищення доходів.

Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Зіткнення Землі з астероїдом не запобігти – прогноз NASA
Читайте на ГК:ISW назвав, від кого дуже залежний Путін

«Ми не монетизуємо більшість послуг, в яких спостерігається зростання активності, і ми вже помітили ослаблення показників рекламного бізнесу в країнах, які ввели жорсткі заходи для обмеження поширення коронавірусної інфекції COVID-19», - вказують Шульц і Паріх. Незважаючи на це, поки Facebook не планує переглядати прогноз прибутку.

Крім Facebook, про зниження якості відео в Європі для полегшення інтернет-навантаження повідомляли YouTube, Netflix, Amazon, Apple TV + і Disney +. Зазначалося, що в європейських країнах різко зріс інтернет-трафік в останні тижні. За даними Bloomberg, користувачі стали проводити на 20% більше часу на стрімінгових сервісах, а в деяких країнах, наприклад, в Іспанії та Австрії, цей показник перевищив 40%.

Читайте на ГК:Трамп анонсував "дуже велику заяву"
Читайте на ГК:“Кліматичне пекло”: генсек ООН заявив, що наша планета наближається до переломного кліматичного моменту
Читайте на ГК:Відома модель похизувалася стрункою фігурою у спідньому (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська