1. Новини Закарпаття
  2. >

Facebook знижує якість медіа в Європі та Південній Америці

Якість відео буде знижена у Facebook та Instagram

Якість відео буде знижена у Facebook та Instagram

Соціальна мережа Facebook планує знизити якість потокового відео на своїй платформі і в Instagram в Латинській Америці, щоб знизити навантаження на свої мережі в регіоні. Раніше аналогічні заходи компанія прийняла в Європі через епідемію коронавірусу COVID-19, пише Reuters.

За словами представника Facebook, соціальна мережа пішла на зниження якості відео, щоб запобігти потенційному падінню мереж. Зараз компанія обговорює зі своїми партнерами інструменти, які могли б бути використані для обмеження пропускної здатності своїх мереж в умовах підвищеного попиту.

Раніше про зниження якості трансляцій в Європі заявили YouTube і стрімінгові сервіси Netflix і Amazon Prime Video. Обмеження діятиме протягом 30 днів. Про це компанії попросив єврокомісар Тьєррі Бретон - за його словами, такі заходи допоможуть запобігти падінню мереж. У Netflix заявили, що зниження якості зображення дозволить скоротити споживання даних потокової платформи на 25%.

Зазначалося, що в європейських країнах різко зріс інтернет-трафік за останні тижні. За даними Bloomberg, користувачі стали проводити на 20% більше часу на стрімінгових сервісах, а в деяких країнах, наприклад, в Іспанії та Австрії, цей показник перевищив 40%.

Крім того, про зниження якості трансляцій повідомив бразильський стрімінговий сервіс GloboPlay. У компанії заявили, що тимчасово призупинять можливість дивитися відео в форматах 4K і Full High Definition. Це допоможе зберегти бразильську IT-інфраструктуру в цілості, кажуть в GloboPlay. Інші інтернет-платформи поки не планують знижувати якість відео в Бразилії, де кількість заражених становить майже дві тисячі осіб - найбільше в Південній Америці. Netflix лише повідомила Reuters, що в компанії будуть враховувати ситуацію при прийнятті подібних рішень.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна
Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель
Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська