1. Новини Закарпаття
  2. >

Зробити селфі з коронавірусом

На віртуальній конференції HTC пролунав ніяковий жарт

На віртуальній конференції HTC пролунав ніяковий жарт

Конференція HTC Virtual Vive Ecosystem стала першим повністю віртуальним заходом, яке змогло замінити велику галузеву подію на тлі епідемії коронавірусу. Однак організатори використовували в ході виступу жарт, який мій налякати публіку.

 

Конференція була побудована всередині Engage, додатку для спільної роботи з VR, яке є сумісним з гарнітурами Vive, Oculus, Valve і Windows Mixed Reality VR. Ведучі і нечисленна аудиторія були представлені окремими тривимірними аватарами, які виступали в амфітеатрі на відкритому повітрі перед бетонними лавками. Після 15 хвилин заспокійливих виступів голови Шер Ванг і генерального директора НТС Іва Мейтра на сцену вийшов президент HTC у Китаї Елвін Грейлін. Він вирішив продемонструвати можливості VR-подій дуже незвичайним способом. Обговоривши вплив коронавірусу на персонал HTC, Грейлін випустив віртуальні частинки COVID-19 в аудиторію, а потім попросив учасників попозувати для «швидкого селфі», поки ці частинки літали навколо них.

«Це картинки, які ви, хлопці, ймовірно, бачили вже багато разів», - сказав Грейлін, коли за ним на великому екрані з'явилися зображення людей в масках і вірусів, - «І ви, ймовірно, сподіваєтеся, що ніколи їх більше не побачите . Але що, якщо б ви могли поглянути на них по-іншому? ». У цей момент позаду нього виникли кулясті тривимірні моделі частинок коронавірусу, які почали рухатися в натовп. «Але не хвилюйтеся», - продовжив Грейлін. - «Ці віруси не заподіють вам шкоди, тому що ми підготувалися. Всі ви отримали спеціальне захисне спорядження ».

 

Поки він говорив, кожен член аудиторії виявився в захисному одязі. При цьому частинки вірусу наближалися до глядачів, зависаючи прямо перед ними. «Так що це дуже цікавий тип досвіду, який ми можемо отримати через платформ. Ось так. І саме так і будуть проходити майбутні конференції», - підсумував Грейлін.

 

Потім він пішов далі, попросивши аудиторію зробити фотографії, щоб запам'ятати цей момент: «Так чому б нам не зробити маленьку кумедну річ? Давайте організуємо селфі з вашим захисним спорядженням і цими вірусами прямо зараз ».

 

Згідно з останньою оцінкою Всесвітньої організації охорони здоров'я, всього в світі зареєстровано більше 200 000 підтверджених випадків захворювання коронавірусів, померло близько 10 000 чоловік, хвороба торкнулася понад 145 стран.

Читайте на ГК:Війну в Україні завершить Трамп: польський Президент зробив гучну заяву
Читайте на ГК:Вони зможуть розмножуватися й мутувати: вічна мерзлота поступово тане, відкриваючи світові древніх істот
Читайте на ГК:«Закон розповсюджуватиметься на всіх українців призовного віку за кордоном», — Адвокатка
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська