1. Новини Закарпаття
  2. >

В Китаї роботи слідкують чи носять люди маски в громадських місцях

Китайські компанії розробили роботів для того, щоб виявляти у людей коронавірус

Китайські компанії розробили роботів для того, щоб виявляти у людей коронавірус

Для стримування поширення коронавірусу Китай почав використовувати патрульних роботів 5G, розроблених компанією Guangzhou Gosuncn Robot Co., Ltd для моніторингу носіння масок і температури тіла відвідувачів в громадських місцях.

 

Компанія Guangzhou Gosuncn Robot Co., Ltd, провідний постачальник продуктів і послуг для промислового інтернету речей, модернізувала свій винахід, доповнивши патрульного робота 5G новими можливостями для надання допомоги співробітникам поліції в проведенні перевірок щодо профілактики захворюваності населення. Тепер роботи оснащені 5 камерами високої роздільної здатності та інфрачервоними термометрами і здатні сканувати температуру 10 осіб одночасно в радіусі 5 метрів, знижуючи таким чином ризик зараження вірусом персоналу в місцях скупчення людей. Якщо у відвідувачів виявляється висока температура або відсутність маски, роботи посилають сигнал тривоги до відповідних органів. Всі дані можуть бути передані в єдиний центр управління для оперативного реагування та прийняття рішень. Крім того, ці роботи є саморушними машинами, але також ними можна управляти дистанційно. Розумні машини вже застосовуються в аеропортах і торгових центрах в містах Гуанчжоу, Шанхая, Сианя і Гуйян.

 

Патрульні роботи Gosuncn 5G поєднують в собі технології інтернету речей, штучного інтелекту, хмарних обчислень і великих даних для проведення екологічного моніторингу, динамічного прийняття рішень, автономного управління рухом, а також для поведінкового контролю і взаємодії. Для забезпечення складних обчислень роботи оснащені високопродуктивним промисловим комп'ютером (MIC-770) на базі процесора Intel Corei 8-го покоління з графічним модулем i-Module (MIC-75G20).

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська