1. Новини Закарпаття
  2. >

Компанія Amazon надасть 100 тисяч робочих місць через спалах COVID-19

Через попит на онлайн-товари зʼявились вакансії на сайті Amazon

Через попит на онлайн-товари зʼявились вакансії на сайті Amazon

Онлайн-магазин Amazon відкрив 100 тис. вакансій для працівників складу і доставки через попит на товари інтернет-дистриб'ютора на тлі спалаху коронавірусу COVID-19. Для цих співробітників ритейлер підніме погодинну оплату праці в середньому на € 2.

 

«Ми спостерігаємо значне збільшення попиту [на товари і доставку], це означає, що наші потреби в робочій силі безпрецедентні для цієї пори року», - заявила компанія в офіційному блозі. Збільшення кількості замовлень пов'язано з побоюванням зараження коронавірусом, впевнені в Amazon: «Доставка пріоритетних товарів до порога вашого будинку - життєво важлива, оскільки в суспільстві практикують соціальне дистанціювання, особливо для літніх і людей, що мають проблеми зі здоров'ям».

 

Компанія відкриває 100 тис. вакансій з повною і частковою зайнятістю. Онлайн-магазин акцентує, що готовий надати тимчасову роботу співробітникам ресторанного, туристичного та готельного до закінчення кризи. Погодинна заробітна плата нових співробітників буде збільшена для Великобританії, США і ряду країн Європи на £ 2, $ 2 і € 2 відповідно. Збільшення доходу, попередньо, триватиме до квітня. На це Amazon витратить понад $ 350 млн.

 

Amazon гарантує безпеку своїм працівникам і продовжує консультуватися з експертами в області медицини і охорони здоров'я.

 

Раніше видання CNBC повідомляло про проблеми служби доставки Amazon - Prime. Через спалах COVID-19 сервіс працює з затримками, а на складах не вистачає товарів. Інтернет-ритейлер заявив про те, що це обумовлено «різким збільшенням частоти покупок в Інтернеті», а також зміною політики відвідування роботи співробітниками складів.

 

В цей же час багато компаній відправляють своїх співробітників на віддалену роботу в зв'язку зі спалахом коронавірусу. Через переведення діяльності фахівців Google додому, термін модерації нових додатків для Play може зайняти тиждень і більше. Режим роботи з дому збережеться до 10 квітня.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська