1. Новини Закарпаття
  2. >

В Італії друкують клапани для респіраторів на 3D принтерах

В італійські лікарні почали завозити принтери для друку клапанів для респіраторів хворим

В італійські лікарні почали завозити принтери для друку клапанів для респіраторів хворим

В одній з італійських лікарень запасні клапани для респіраторів, необхідних для підтримки життя пацієнтів під час інтенсивної терапії, друкують на 3D-принтері. До такого рішення прийшли лікарі, зіткнувшись з дефіцитом деталей через спалах коронавірусу.

 

«Одна з найбільших проблем пандемії коронавірусу - величезна кількість людей, які потребують інтенсивної терапії і яким необхідні працюючі респіратори. Коли в лікарнях перебувають тисячі пацієнтів, там швидко закінчуються ресурси, і раптово звичайні умови стають небезпечними для життя. Одна італійська лікарня опинилася в такому становищі: у неї закінчилися клапани для респіратора, необхідного для порятунку пацієнтів. Врятувати ситуацію могло додаткове виробництво», - повідомляє портал Hackaday.

 

Як пояснює 3D Printing Media Network, дефіцит клапанів трапився в лікарні в місті Брешія, яка розташовується недалеко від одного з районів, найбільш серйозно постраждалих від коронавірусной інфекції.

 

«Даний клапан являє собою пластикову деталь, яку необхідно замінити, коли пристрій використовується для нового пацієнта, щоб забезпечити стерильність», - пояснює Hackaday.

 

Про дефіцит дізналася Нунція Валліні, редактор місцевої газети Giornale di Brescia. Вона підняла тривогу, і з її допомогою вдалося вийти на компанію, яка відгукнулася на проблему. Місцева компанія Isinnova доставила 3D-принтер прямо в лікарню, де всього за кілька годин виготовили пробні клапани з використанням системи екструзії ниток. На наступний день співробітники лікарні повідомили, що «система працює». До 14 березня диханню десяти пацієнтів допомагав респіратор з клапаном, надрукованому на 3D-принтері. Після того, як лікарі зрозуміли, що клапани працюють, інша компанія, Lonati SpA, надрукувала ще більше деталей з використанням високоякісного лазерного 3D-принтера.

 

Як зазначає портал 3D Printing Media Network, після публікації дуже багато компаній звернулися з пропозицією допомоги.

 

«Оскільки вірус неминуче продовжує поширюватися по всьому світу і руйнує логістичні ланцюжки, 3D-принтери завдяки винахідливості людей можуть допомогти. З його допомогою можна створити клапан, захисне спорядження, маски, і все, що вам потрібно і що ви не можете отримати від свого звичайного постачальника».

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська