1. Новини Закарпаття
  2. >

Виріс попит на корпоративні ноутбуки

Через пандемію коронавірусі різко виріс попит на техніку

Через пандемію коронавірусі різко виріс попит на техніку

Через те, що в Європі і Північній Америці розповсюджуються інфекції коронавіруса COVID-19 різко виріс попит на корпоративні ноутбуки. Це сталося через те, що компанії переводять своїх співробітників на віддалену роботу, пише Digitimes.

 

Крім коронавіруса, на зростання попиту вплинуло і припинення підтримки Windows 7 з боку Microsoft. Це спровокувало тенденцію заміни персональних комп'ютерів в корпораціях. Однак темпи зростання продажів все ж в першу чергу будуть залежати від тривалості епідемії і кількості компаній, що переводять своїх співробітників на віддалену роботу.

 

Найбільші компанії США - Microsoft, Amazon, Google, Apple і Facebook - вже попросили співробітників працювати з дому. У той же час така тенденція в Європі з'явилася набагато пізніше, хоча в деяких країнах ситуація з коронавірусів в рази важча, ніж на північноамериканському континенті. Через це виробники ноутбуків поки не можуть розповісти про конкретні цифри стосовно підвищення попиту, проте впевнені, що він є.

 

Поки невідомо, як пандемія коронавірусу вплине на ринок продажів смартфонів. Як пише Digitimes, деякі виробники скоротили поставки на 10-20%, проте не можуть в точності оцінити попит на пристрої.

 

Багато компаній, в тому числі російські та українські відправили співробітників по домівках з 16 березня. Відзначається, що корпорації постараються зробити так, щоб введення нових умов роботи залишилося непоміченим для користувачів. Всього ж, згідно з опитуванням аналітичного центру «Бітрікс24», на віддалену роботу згодні лише 42% роботодавців, а 20% не готові переводити на домашню роботу навіть частину співробітників.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська