1. Новини Закарпаття
  2. >

У Європі став доступний Huawei Musiс

Новий музичний сервіс від китайської компанії надаватиме послуги на на рівні Apple Music та Spotify

Новий музичний сервіс від китайської компанії надаватиме послуги на на рівні Apple Music та Spotify

Компанія Huawei запустила в Європі власний музичний стрімінговий сервіс Huawei Music. Додаток доступний в AppGallery, крім того, його встановлено на смартфонах і планшетах Huawei і Honor. Також його можна встановити на Android-пристрої інших виробників, завантаживши з офіційної сторінки. Додаток можна приховати в налаштуваннях і відтворювати тільки локальні музичні файли.

 

Як вказує Ян Коглін, оглядач Huawei Blog, сервіс був анонсований для країн Європи в 2018 році. Його запуск дозволить Huawei пропонувати послуги потокової передачі музики, незважаючи на заборону використання сервісів Google.

 

«Huawei Music явно орієнтоване на конкуренцію з існуючими сервісами. Крім прослуховування музики в потоковому режимі користувач може створювати списки відтворення, прослуховувати радіостанції, завантажувати музику для відтворення в автономному режимі і використовувати ексклюзивні функції Huawei Music, наприклад, режим вечірки або нестандартні дизайни. Вибір музики здався мені досить великим, я зміг знайти в додатку всіх своїх улюблених виконавців за кількома винятками. Однак потокові сервіси, такі як Apple Music і Spotify, поки попереду з точки зору вибору», - зазначено в огляді програми.

 

Додаток Huawei Music є на кількох мовах. Новий сервіс є частиною HMS (Huawei Mobile Services). Вартість місячної підписки на Huawei Music становить €9,99 на місяць.

 

«На жаль, в даний час можлива тільки оплата кредитною карткою. Я сподіваюся, що Huawei додасть і інші варіанти оплати. Крім того, додаток пропонує безкоштовний пробний місяць, з яким користувачі зможуть випробувати весь спектр функцій Huawei Music», - вказує Ян Коглін і додає, що Huawei Music варто додати підтримку Windows, тому що не всі слухають музику тільки на своїх мобільних телефонах.

 

Сьогодні в Huawei Mobile Services входять, крім Huawei Music, додатки Huawei AppGallery, Huawei Browser, Huawei Mobile Cloud, Huawei Themes, Huawei Video, Huawei Reader, Huawei Assistant і інші. Щоб залучити в HMS більше розробників і випустити більше додатків, компанія в минулому році оголосила про плани інвестувати в розвиток спільноти 1 млрд.

 

Також сьогодні Huawei представила на російському ринку смартфони Huawei P40 lite і Huawei P40 lite Е. З 20 березня на новинки буде відкрито передзамовлення, а в продаж смартфони надійдуть 27 березня, їх можна буде придбати в офіційних магазинах компанії та магазинах-партнерах.

 

Всього Huawei планує випустити п'ять смартфонів нової серії P40. Крім бюджетних Lite і Lite E, в неї увійдуть звичайний P40, P40 Pro і P40 Pro Premium Edition. Всі пристрої будуть поставлятися без сервісів Google.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська