1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple накладає нові обмеження на розробку додатків під IOS

Програми, які містять неофіційну інформацію щодо коронавірусу будуть заборонені

Програми, які містять неофіційну інформацію щодо коронавірусу будуть заборонені

З 14 березня 2020 року, згідно з публікацією Apple на порталі для розробників, компанія переходить в режим максимального забезпечення достовірної інформації про здоров'я та безпеку для користувачів в App Store і посилює вимоги до всіх програм, що містить будь-яку інформацію про коронавіруси, в тому числі раніше перевіреним і опублікованими. До того ж Apple анонсувала заборону на всі розважальні програми та ігри в App Store, пов'язані з коронавірусом або на тему про COVID-19.

 

«App Store - це безпечне і надійне місце, звідки користувачі можуть завантажувати додатки. Зараз, як ніколи, ці захисні визначення набувають особливого значення, оскільки світ бореться з пандемією COVID-19. Спільноти по всьому світу покладаються на те, щоб існуючі програми були надійними і правдивими джерелами новин, допомагаючи користувачам дізнатися останні нововведення в галузі охорони здоров'я, з'ясувати, де вони можуть отримати допомогу, якщо це необхідно, або самим надати допомогу своїм сусідам і близьким», - йдеться в зверненні Apple.

 

Починаючи з суботи 14 березня 2020 року Apple вводить нові обмеження в процес перевірки додатків для App Store, пов'язаних з коронавірусами.

 

«Ми будемо більш критично оцінювати все нові і поточні програми, щоб переконатися, що їх джерела даних заслуговують довіри, і що розробники, що представляють ці додатки, належать або співпрацюють з визнаними організаціями, такими як урядові та неурядові організації, що займаються питаннями охорони здоров'я, компанії, зарекомендували себе в питаннях охорони здоров'я, а також медичні або освітні установи. Тільки розробники, які працюють на ці компанії і організації, можуть випускати додатки, пов'язані з темою COVID-19. З цього моменту розважальні або ігрові програми, що зачіпають тематику коронавірусу, в App Store - заборонені», - пояснила Apple.

 

Через те, що термін перевірки додатків для App Store після введення нових обмежень може зайняти більше часу, компанія пропонує розробникам, які задовольняють новим критеріям по розробці додатків по тематиці COVID-19 при відправці запиту на публікацію вибирати опцію "Time-Sensitive Event" ( «Чутлива до часу подія»), щоб забезпечити цим додатком пріоритетний розгляд.

 

«Якщо ви розробляєте додаток від імені клієнта, будь ласка, порадьте своєму клієнтові додати вас до групи розробників свого облікового запису Apple Developer. Якщо у вашого клієнта ще немає облікового запису Apple Developer, він може зареєструватися в програмі Apple Developer. Некомерційні організації, акредитовані навчальні заклади і державні установи, які планують розповсюджувати тільки безкоштовні програми в App Store, можуть запросити скасування щорічного членського внеску, за умови, що вони перебувають у відповідній країні, в якій підтримується програма Apple Developer », - підсумувала Apple.

 

Раніше 13 березня 2020 року гендиректор компанії Тім Кук повідомив на корпоративному порталі, що Apple до 27 березня 2020 року закриває свої магазини в усіх країнах, за винятком Китаю.

 

«Найбільш ефективним способом мінімізувати ризик передачі вірусу є обмеження скупчення людей і максимальне збільшення соціальної дистанції. Оскільки в інших місцях число нових випадків зараження продовжує зростати, ми робимо додаткові заходи для захисту членів нашої команди і клієнтів», - йдеться в заяві Тіма Кука.

 

Також 13 березня 2020 року компанія Apple оголосила про те, що проведе конференцію розробників WWDC 2020 в онлайн-форматі. При цьому в прес-релізі жодного разу не використали слово «коронавірус». На сайті компанії з'явилася замітка про те, що конференція пройде «в абсолютно новому онлайн-форматі, наповненим контентом, як для споживачів, так і для преси, і розробників».

 

10 березня 2020 року Apple опублікувала оновлену інструкцію по очищенню iPhone. Тепер користувачі можуть чистити свої пристрої дезінфікуючими серветками, в тому числі спиртовими. Порада стосується також очищення iPad і Mac.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська