1. Новини Закарпаття
  2. >

Tesla зачиняє свої фабрики в Німеччині через COVID-19

Співробітники Tesla на заводах Німеччини покидають свої робочі місця через епідемію коронавірусу

Співробітники Tesla на заводах Німеччини покидають свої робочі місця через епідемію коронавірусу

Tesla почала відкликати американських співробітників, що працюють на фабриці в Берліні, через поширення коронавірусу. Таке рішення було прийнято після того, як президент США Дональд Трамп оголосив про заборону поїздок з Європи в США.

 

Ілон Маск оголосив про будівництво першої гігафабрики в Європі в листопаді. Вона буде виробляти батареї, електроприводи і електромобілі. Планується запустити виробництво Model Y. Гігафабріка повинна стати четвертим Мегазаводом після заводу з виробництва батарей в Неваді, заводу з виробництва сонячних батарей в Буффало, Нью-Йорк і Шанхайської Гігафабрики 3 в Китаї.

 

В даний час автовиробник набирає співробітників на завод, а також там вже працює команда з США, яка очолює всі процеси.

 

«Але тепер каліфорнійський виробник електромобілів відкликав свою німецьку команду назад до Сполучених Штатів. За даними Automobilwoche, близько 30 американців, які в даний час працюють в Берліні, повертаються. Це велика частина всіх співробітників. Причина - поширення коронавірусу в Німеччині», - йдеться в статті німецького видання Automobilwoche.

 

Воно зазначає, що відсторонення співробітників може вплинути на графік роботи заводу.

 

Спочатку планувалося, що виробництво на Гігафабриці почнеться в липні 2021 року, а процес будівництва повинен початися в березні.

 

Тим часом виробництво на Гігафабриці в Шанхаї триває. Планується, що в цьому році китайський завод випустить 150 000 електромобілів. Днями Tesla випустила мільйонний електромобіль. Компанія стала першою в світі, яка досягла такого порогу у виробництві електрокарів.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська