1. Новини Закарпаття
  2. >

Священик на моноколесі вразив мережу (ВІДЕО)

13.03.2020 20:17 ІТ і технології Лайт

У Росії зняли на відео священика, який хвацько їхав по дорозі на моноколесі. Він миттєво став популярним.

У Росії зняли на відео священика, який хвацько їхав по дорозі на моноколесі. Він миттєво став популярним.

Житель російського міста Краснотур'їнськ у Свердловській області Вадим Амінов зняв на відео священика, який їхав по дорозі на моноколесі. Ролик, опублікований в Instagram, підірвав мережу.

"У Краснотур'їнську помічений швидкий, модний, православний батюшка, який розсікає вулицями на моноколесі (а здається, що летить по повітрю)", - написало видання e1.news, яке виклало відео в соцмережу.

На кадрах видно, що священик вельми впевнено почувається на своєму транспортному засобі і поводиться як рівноцінний учасник дорожнього руху.

Героєм забавного ролика виявився отець Петро Мажетов, який служить в чоловічому монастирі Свято-Косьмінська пустель в селі Костильова. За словами священнослужителя, моноколесо йому подарував друг для сільського дитячого клубу.

"Щоб навчити дітей на ньому кататися, довелося і самому його освоїти. Я іноді використовую його, коли погода хороша, щоб скоротити час і не стояти в заторах", - зізнався Мажетов.

За його словами, в Краснотур'їнськ він приїхав у відрядження. Скористався моноклесом, щоб "підняти всім настрій".

"Я їхав, всіх вітав, хотів підняти всім настрій. А катаюся з минулої осені. Ми з дітьми ставили спектакль, таку філософсько-фантастичну драму. І там діти повинні були як роботи пересуватися на таких ось засобах", - розповів священик.

Також отець Петро додав, що здивований своєю популярністю в інтернеті.

"Я вже трохи побоююсь, якщо чесно. Це не в моїх інтересах було, звичайно. Не знаю, з якого боку це може прилетіти на мене...", - висловив побоювання він.

Користувачі мережі з гумором поставилися до відео. Деякі похвалили отця Петра за настільки скромний засіб пересування: "Респект! Не крузак 200", "А у нас на Порші піп катається", "Ну це ж реально круто".

Багато не могли втриматися від жартів: "Православненько. Зараз ще дороги потечуть, буде по воді ходити", "Якщо б косу в руки, то було б схоже на...", "Дементор", "Головне, не зустріти вночі".

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська