1. Новини Закарпаття
  2. >

Які електромобілі будуть у 2023 році?

General Motors показала нову платформу для електрокарів

General Motors показала нову платформу для електрокарів

General Motors презентувала нову модульну платформу EV третього покоління, яка працює на запатентованих батареях Ultium, яка дозволить випускати різні моделі електромобілів. Уже до 2023 року планується запуск 22 нових моделей електрокарів. В GM пообіцяли, що три з них зʼявляться вже найближчими місяцями. Десять моделей буде випущено наступного року.

 

Моделі будуть випускатись під брендами Chevrolet, Buick, Cadillac та GMC. В квітні та травні будуть презентовані кроссовер Cadillac Lyriq EV та два электрокари Hummer. Випуск Hummer планують на кінець наступного року.

 

На платформі використовуються нові батареї з «широкоформатними ячейками пакетного типу», які можуть бути розташові в аккумуляторному блоці вертикально або горизонтально. Подібна конструкція дозволяє створювати блоки потужністю від 50 до 200 кВт. Батарея може забезпечити рух на відстанні до 650 км без підзарядки з прискоренням до 97 км/год всього за 3 секунди.

 

Компанія заявила, що вдалось модифікувати і хімічний склад батарей. В склад літій-нікель-кобальт-марганцевих аккумуляторів додали алюміній. При цьому кількість кобальту знизилось на 70%. Це дозволить знизити вартість енергії до рівня менше 100$ за кіловат-годину. На думку експертів, технологія дозволить здешевити аккумуляторні батареї приблизно на 45%.

 

Електроприводи на базы Ultium призначених для швидкої зарядки рівня 2. Більшість з них будуть мати аккумулятори н 400 вольт і можливість швидкої зарядки до 200 кВт, а платформа для вантажівок буде мати аккумулятори на 800 вольт і можливість швидкої зарядки на 350 кВт.

 

«Тисячі вчених, інженерів і дизайнерів GM працюють над історичним переосмиленням компанії. Вони знаходяться на порозі представлення прибуткового бізнесу в галузі електромобілів, який зможе задовольнити потреби міліонів клієнтів», - говорить президент GM Марк Рейс.

 

Нові розробки представлені за підсумками роботи корейської LG Chem. В грудні GM и LG оголосили про плани створити спільне підприємство по виробництву аккумуляторів для автомобілів. У січні General Motors озвучила плани з модернізації заводу в пригороді Детройту під виробництво електрокарів.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська