1. Новини Закарпаття
  2. >

Індія скасувала заборону на криптовалюту

Чому Індія не використовує криптовалюту?

Чому Індія не використовує криптовалюту?

Індійський верховний суд скасував дворічний бан на торгівлю криптовалютою, що багато жителів країни назвали «історичним вердиктом».

Резервний банк Індії (Reserved bank of India, RBI) заборонив торгівлю криптовалютою у квітні 2018, що не дало можливості всім банкам та фінансовим установам підтримувати будь які послуги пов’язані з криптовалютою.

На той час RBI зробили це для утримання та зміцнення фінансової системи країни.

Стверджувалось, що до біткоїну та інших криптовалют не можна ставитись як до справжньої валюти, оскільки вони навіть не зроблені з металу та не мають жодної фізичної форми, а також не затверджені урядом.

Наказ центрального банку 2018 року створив паніку серед місцевих компаній, які пропонували послуги з криптовалютами. Відтоді майже всі з них припинили торгівлю.

Группа людей, що підписали петицію, включаючи Інтернет провайдерів та асоціацію мобільного зв’язку оскаржили наказ центрального банку, стверджуючи, що Індії слід звернути увагу на багато інших країн, які не тільки дозволяють торгівлю криптовалютою, але й створюють свої власні.

Технічний інвестор Нітін Шарма заявив, що рішення верховного суда стало історичним, оскільки воно нарешті внесло певну ясність в це питання.

«Істотчний день для Крипто в Індії. Відтепер ми можемо впроваджувати інновації. Вся країна може брати участь у Blockchain-революції», - ствердив засновник та виконавчий директор платформи обміну біткоїна WazirX.

Медики розповіли як вберегтись від коронавірусу