1. Новини Закарпаття
  2. >

Уважні і спортивні: команда Закарпатської митниці – серед переможців чемпіонату області

15.03.2024 14:40 Спорт

Сьогодні, 15 березня, в Ужгороді відбувся чемпіонат області з настільного тенісу на першість Закарпатської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Сьогодні, 15 березня, в Ужгороді відбувся чемпіонат області з настільного тенісу на першість Закарпатської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Серед учасників – команди Закарпатської митниці, правоохоронних та контролюючих органів, прикордонної та рятувальної служб.

За результатами поєдинків серед чоловіків почесне І місце виборов керівник підрозділу митного посту «Тиса» Юрій Сакалош, а за підсумками змагань усіх команд – Закарпатська митниця посіла ІІІ місце.

Зазначимо, що подібні заходи проводяться щорічно з метою популяризації настільного тенісу та підвищення спортивної майстерності з цього виду спорту серед співробітників правоохоронних та контролюючих органів, зміцнення здоров’я держслужбовців, залучення їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом, виявлення найкращих команд та спортсменів.

Колектив митниці щиро вітає своїх колег – Юрія Сакалоша, Андрія Ганусича та Костянтина Багрія з отриманими відзнаками за спортивні досягнення, та бажає не зупинятись на досягнутих результатах, гідно представляти митну установу на інших змаганнях, примножуючи перемоги!

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Читайте також: Підприємці сплачували "винагороду" за уявну пожежну безпеку: на Закарпатті посадовця ДСНС затримали службовці ДБР (ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська