2. >
  4. > >

Каратисти з Мукачева вибороли срібло на Кубку України кіокушинкайкан карате (ФОТО)

22.11.2023 14:07 Спорт

Мукачівська команда «Яструб» виборола 2 командне місце на Кубку України з кіокушинкайкан карате IKO Matsushima.

18 листопада у місті Бровари пройшов Кубок України з кіокушинкайкан карате IKO Matsushima серед дітей, юнаків та юніорів 6-17 років.

Для МК «Яструб» це - один з важливих чемпіонатів і як зазвичай спортсмени на чолі зі своїм тренером та наставником Сергієм Матьковскі вирушили за перемогою!

Участь у змаганнях прийняли біля 220 учасників з 10 областей України.
Та 18 потужних команд.

"Вітаємо наших чемпіонів та призерів кубка України.
Та команду «Яструб» з 2-командним місцем", - йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради.

Це були завершальні змагання у 2023 році такого високого рівня.

Також на початку відкриття змагань вже офіційно тренер Яструбів Сергій Матьковскі отримав звання Сенсея, підтверджувальний сертифікат і пояс 3-Дан з Японії.

Читайте на ГК:Серце стискається від болю: закарпатці попрощалися з юним полеглим воїном (ФОТО)
Читайте на ГК:Неподалік пішохідного переходу хлопчика збило авто: перші подробиці аварії в Мукачеві (ФОТО)
Читайте на ГК:Непідкупні поліцейські "запакували" жінку-порушницю: відомо що сталося (ФОТО)