1. Новини Закарпаття
  2. >

Кращі спортсмени з України, Британії та Польщі зустрілися на Закарпатті: у горах відбулися вогняні змагання (ФОТО)

19.10.2023 11:56 Спорт ВАЖЛИВО

Україна вперше в новітній історії приєдналася до світової серії екстремального триатлону – і відбулася ця подія саме на Закарпатті.

Україна вперше в новітній історії приєдналася до світової серії екстремального триатлону – і відбулася ця подія саме на Закарпатті.

  Днями на теренах нашого краю за підтримки обласної військової адміністрації та громад пройшли одні з найважчих і наймасштабніших міжнародних івентів під назвою Karpatyman extreme triathlon.

KARPATYMAN – це триатлон у Карпатах з точки А в точку Б протяжністю 226 км на висоті понад 2000 м.

Змагання включали плавальний (3,8 км при температурі води нижче 15°С), велосипедний (180 км з набором висоти понад 1500 м) та біговий (42,2 км з набором висоти понад 2000 м з фінішем на вершині Говерли) етапи.

Загалом у змаганнях узяли участь 23 спортсменів з Британії, Польщі й України.

"Привітав організаторів Олександра та Юлію Недорубів, які доклали титанічних зусиль для реалізації цього проєкту. Впевнений, що цей напрямок отримає розвиток і на наступних гірських етапах нашу країну відвідає вся Європа.Дякуємо нашим захисникам за те, що ми маємо можливість змагатися й розвиватися у вільній і незалежній країні! Пишемо історію сучасного спорту на Закарпатті та в Україні разом!" - зазначив у своєму дописі губернатор області. 

Читайте на ГК:Збив дитину і залишив її помирати: на Закарпатті суд виніс вирок п’яному водієві, який забрав життя 13-річної дівчини (ФОТО)
Читайте на ГК:Хотів до Угорщини: на Закарпатті затримали чоловіка з липовими документами за космічну суму (ФОТО)
Читайте на ГК:На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, який планував переплисти Тису на човні (ВІДЕО)