2. >

Закарпатець здобув командне "срібло" на Чемпіонаті Європи з фехтування

21.06.2022 12:37 Спорт

Вчора, 20 червня, в турецькій Анталії Україна здобула друге місце в командному турніри чемпіонату Європи-2022 з фехтування . Серед українців у Чемпіонаті взяв участь ужгородець Василь Гумен.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Окрім Василя Гумена друге місце для України принесли Андрій Ягодка та Юрій Цап.

Для 20-річного ужгородця, котрий дебютував у складі збірної України, це перша медаль континентальної першості.

На фото Василь Гумен.

Довідка: Українська команда після перемог над іспанцями (45:33), Німеччиною (45:44) та Туреччиною (45:43) у фіналі мінімально поступилася лідеру європейського рейтингу збірній Угорщини - 39:40. «Бронза» дісталася представникам Туреччини, які у матчі за 3-тє місце обіграли фехтувальників із Франції.

Нагадаємо, що на Тячівщині пройшов турнір з міні-футболу між вчителями та учнями (ФОТО).

Читайте на ГК:Навіть небо плаче від болю: небесне військо поповнив 20-річний закарпатець (ФОТО)
Читайте на ГК:До уваги жителів регіону: введено особливий режим перебування у окремих зонах Закарпаття
Читайте на ГК:Спецоперація СБУ на Закарпатті: чоловіка викрили у співпраці з країною-агресором та розпалюванні релігійної ворожнечі (ФОТО)