4. > >

В Ужгороді пройшов дитячий футбольний турнір (ФОТО)

11.06.2022 20:15 0 Спорт

Футбольні баталії вирували сьогодні на спортивних майданчиках двох ужгородських шкіл – №№5 та 12: із самого ранку тут змагалися 18 команд юних футболістів із Закарпаття.

Участь у благодійному турнірі, який став наймасовішим із початку збройної агресії росії проти України, взяли більше 250 спортсменів 2015 року народження із Ужгорода, Мукачева, Виноградова, Сваляви, Берегова, Ужгородщини та Іршавщини.

Ідея провести благодійний футбольний турнір «Граємо за Україну» виникла спонтанно, розповів під час нагородження переможців заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай. Однак емоції дітей під час турніру, особливо у фінальних матчах, переконують, що це те, заради чого варто жити і боротися, відзначив Василь Васильович. Також він подякував усім, хто долучився до проведення змагань і разом із директоркою школи №5 Іветою Цегольняй вручив грамоти і кубки переможцям та кращим гравцям турніру.

Найсильнішими були і відповідно вибороли найвищі нагороди юні футболісти ФК "Свалява", на другому місці – ФК " FSG ", "бронза" у МФА "Мункач".

Кращим воротарем визнали Даніеля Постольного (ФК FSG-сині), кращим захисником – Ігоря Стефанишина (ФК "Минай"), кращим півзахисником – Василя Поповича (ФК "Свалява"), кращим нападником – Максима Прищепу (МФА "Мункач"), кращим бомбардиром став Олександр Сабов (ФК " FSG ") , а кращим гравцем – Артем Островка (ФК "Свалява").

Змагання відбулися за сприяння управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, ГО «Асоціація футболу Ужгорода» та ЗОБФ «За майбутнє покоління».

Нагадуємо, В Ужгороді відкрили кросфіт-майданчик (ФОТО)

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)