1. Головна
  2. >
  3. Спорт

На Чемпіонаті України зі сноубордингу закарпатка здобула дві золоті медалі (Фото)

172
Спорт Закарпаття

У змаганнях взяли участь сноубордисти з України, Німеччини, Італії, Грузії, Чехії, Польщі, Словаччини та Південної Кореї.

На Чемпіонаті України зі сноубордингу закарпатка здобула дві золоті медалі (Фото)

Минулого тижня Аннамарі Данча вибороли дві золоті медалі на відкритому чемпіонаті України, а також піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани на етапі Кубка Європи зі сноубордингу, пише КО.

18–20 січня у ТК «Буковель» проходив відкритий чемпіонат України зі сноубордингу (паралельні дисципліни) під егідою FIS. Загалом участь у змаганнях взяли понад 80 сноубордистів із 8 країн світу (України, Німеччини, Італії, Грузії, Чехії, Польщі, Словаччини та Південної Кореї).

У перший змагальний день визначали сильніших у паралельному слалом-гіганті, а в другий – паралельному слаломі. Закарпатка Аннамарі Данча продемонструвала високий рівень майстерності й виборола дві золоті медалі.

А 21–23 січня на цій же локації вперше відбувся етап Кубка Європи зі сноубордингу (паралельні дисципліни). У паралельному слаломі Аннамарі Данча набрала 260 балів, що на 52 більше, ніж у найближчої переслідувачки, і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спортсмен з Берегова представить Україну на Олімпіаді в Пекіні.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber