1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді змагались найсильніші люди краю (ФОТО)

20.09.2021 12:09 Спорт

Два силові турніри "Карпатський ведмідь" та "Юніор стронгмен-Карпатські розваги" провели вчора в Ужгороді на площі Євгена Фенцика.

Два силові турніри

Як повідомили в пресслужбі Ужгородської міської рали, у змаганнях "Юніор стронгмен " брали участь 9 спортсменів віком від 15 до 18 років зі Львова та Ужгорода. Юні силачі виконували вправи Аполлон Аксель (підйом штанги вагою 52 кг) на максимальне повторення, перекидання коліс – 100 кг по 5 разів та два рази по 300 кг, вправу "Фермер" (перенесення 100-кілограмового вантажу на 20 метрів), естафету-завантаження на платформу (4 предмети по 45кг+камінь 80 кг), утримували 6 цеглин (26 кг) перед собою максимальний час.

Найсильнішими стали львів'яни – перше місце посів Дмитро Качмарик, друге – Владислав Бабич, бронза в ужгородця Артура Тімошкіна.

Найсильнішу людину краю визначали у турнірі "Карпатський ведмідь", засновником та головним організатором якого є Іван Григоровський. Цього року змагання провели вже увісімнадцяте. Стронгмени, а їх було троє, мали 5 завдань: жим колоди вагою 150 кг лежачи на максимальне повторення, станова тяга з початковою вагою 330 кг, протримати перед собою по 10 цеглин вагою 43 кг, фермерська хода з валізами по 152 кг та складання піраміди із коліс вагою 300 кг, 100 кг і 75 кг.

Перше місце у турнірі і звання найсильнішого здобув Володимир Цифра із Великого Березного, на другому – ужгородець Іван Григоровський, третє – в Івана Деркача із села Руське на Мукачівщині.

Після визначення переможців відбулося нагородження найкращих спортсменів. Під час турнірів організували й конкурси для глядачів – дітей та дорослих, з нагородами і призами.

Нагадаємо, Королево виривається на третю позицію в чемпіонаті Берегівщини з футболу.

Читайте на ГК:"Шахтарський ліс ще вам відплатить": на Закарпатті масово ріжуть усе підряд
Читайте на ГК:Поплатиться за їзду “під кайфом”: поліція розповіла про свій “улов” (ФОТО)
Читайте на ГК:Хотіли до Словаччини: на Закарпатті спіймали ще п'ятьох порушників кордону (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська