2. >

Відбулися перші чвертьфінальні поєдинки Кубку Берегівського району з футболу (ФОТО)

173
Спорт Новини Берегова

Голос Карпат уже писав, що у зв’язку з обмеженою кількістю учасників змагання стартують з чвертьфінальних матчів.

Відбулися перші зустрічі, які були щедрими на голи. “Берегвідейк” на виїзді з рахунком 3:4 вирвав перемогу в “Ардовця Тесли” з Підвиноградова. Чотири м’ячі провів у ворота “Бактянця” з Гечі ФК “Фанчиково”, на що берегівці зуміли відповісти лише одним. В підсумку гра закінчилась з рахунком 4:1 на користь господарів. А ФК “Кідьош” вдома здолав ФК “Вари -3:1.

ФК “Перехрестя за підсумками жеребкування боротьбу за Кубок розпочинає з півфіналу, де зустрінеться з Кідьошем.

Нинішнього тижня клуби Берегівшини, які беруть участь в чемпіонаті району, отримали комплекти футбольної форми та спортивних сіток на ворота і по 5 ігрових м’ячів.

“Отриманий спортивний інвентар у ниниішній складний час слугуватиме суттєвою підтримкою командам,-” поділився з Голосом Карпат голова районної федерації з футболу Олександр Чегіль.

Нагадаємо, Над Іршавщиною спостерігали яскраву веселку (ВІДЕО)