2. >

Закарпатський силач здобув медалі у різних категоріях на Чемпіонаті світу з гирьового спорту (ФОТО)

24.07.2021 12:35 Спорт

На Чемпіонаті світу з гирьового спорту за версією World Kettlebell Sport Federation (WKSF) в Італії українці посіли друге загальнокомандне місце.

Про це повідомляють на сторінці Закарпатської ОДА.

У складі національної збірної успішно виступив і закарпатець Вадим Рошканюк. На змаганнях спортсмен здобув дві медалі у різних категоріях.

Серед аматорів Вадим став другим за поштовхом довгим циклом гирі 24 кг однією рукою та у відповідному заліку серед ветеранів посів 3 місце.

Також на цих змаганнях у класичному двоборстві серед майстрів перемогу здобув закарпатець Андрій Яремус, голова правління Асоціації гирьового спорту України. Загалом у Чемпіонаті взяли участь 145 спортсменів з 13 країн світу.

Нагадаємо, "Готуються до турніру": у місті над Латорицею прийматимуть команди ветеранів футболу

Читайте на ГК:"Підводний флот на Закарпатській Тисі": мережу Фейсбук "розривають емоції" щодо річкового порту у регіоні
Читайте на ГК:Неба зовсім не було видно: потужну хмару із пилу зафіксували над Закарпаттям (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити