2. >

Мессі відзначився на Кубку Америки, а збірна України виборює путівку у чвертьфінал чемпіонату Європи

29.06.2021 19:39 Спорт Ексклюзив Голос Карпат

Шестиразовий володар Золотого м’яча в останньому матчі групового раунду Кубку Америки провів два голи у ворота збірної Болівії та віддав одну результативну передачу.

Зрештою, поєдинок завершився з рахунком 4:1 на користь головної команди Аргентини. У складі останньої відзначилися ще Гомес та Мартінес. Гол престижу в болівійців забив Ервін Сааведра.

В іншому матчі Уругвай з мінімальним результатом – 1:0, здолав Парагвай. Тут перемогу першим приніс Едісон Кавані, який на 21-ій хвилині реалізував пенальті.

За підсумками матчів групового раунду у чвертьфіналі Кубка зустрінуться збірні Аргентини та Еквадору, Бразилії та Чилі.

Нагадаємо, що в ці дні в 11 містах 10 країн Європи паралельно проходить фінальна стадія чемпіонату континенту. Тут чвертьфінальні поєдинки відбудуться 2 і 3 липня. Путівки у чергову стадію першості виборюватимуть збірні Швейцарії та Іспанії, які зустрінуться між собою в Санк-Петербурзі, а Бельгія й Італія гратимуть в Мюнхені. 3 липня Чехія позмагається з Данією. Останню пару чвертьфіналістів назвуть поєдинки збірних України і Швеції та Англії й Німеччини.

Фінал першості відбудеться 11 липня в Лондоні на легендарному стадіоні Уемблі.

Нагадаємо, що Лідери першості Берегівщини з футболу зміцнюють позиції (ФОТО)

Читайте на ГК:Відомий актор загинув жахливою смертю у 27 років: що відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Двоє українок потрапили у смертельну аварію в Німеччині: деталі жахливої ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Можуть вплинути й на роботу комп'ютерів: уповільнення обертання землі та наслідки таких змін