1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Спорт

Ломаченко здобув дострокову перемогу над Накатані (ВІДЕО)

27.06.2021 11:05 Спорт 0

Українець повністю домінував і впевнено виграв. Рефері зупинив поєдинок у дев'ятому раунді.

Ломаченко здобув дострокову перемогу над Накатані (ВІДЕО)

Екс-чемпіон світу в трьох вагових категоріях українець Василь Ломаченко (15-2, 11 KO) впевнено виграв у японця Масайоші Накатані (19-2, 13 KO) у Лас-Вегасі на вечорі боксу від Top Rank, повідомив Кореспондент.

Ми звикли до того, що Ломаченко спокійно починає поєдинки, з розвідки, але Накатані відчув силу ударів українця з першого раунду. Василь був швидшим, без проблем проходив на ближню дистанцію, зближався з різкими і точними ударами. З негативу - вже в першому раунді зіткнення головами закінчилося розтином в українця, але в кутку з ним швидко впоралися. 

Накатані намагався стримувати Ломаченка джебом, але програвав у швидкості, тому єдиним порятунком від неприємностей став клінч. Ломаченко спокійно проводив бій, іноді вибухаючи одиночними точними ударами, але після цього давав японцеві можливість відновитися. У кінцівці третього раунду Накатані опинився на канвасі, але рефері порахував, що той просто послизнувся. А ось у п'ятому раунді, коли знову японець упав, рефері рахунок уже відкрив. 

В цілому, навіть маючи повну перевагу, Ломаченко додавав і в шостому раунді вперше провів серію ударів після хорошого влучення, притиснув суперника до канатів, але той вистояв. Взагалі варто відзначити витримку Накатані, який після сильних пропущених ударів продовжував стійко триматися. І все ж пропущені удари з часом давалися взнаки. У сьомому раунді праве око повністю заплило і все стало ще гірше.

Все завершилося для японця в дев'ятому раунді, який почався з влучення бічним від українця. Накатані хоч і похитнувся, але продовжував стояти, приймаючи удари Ломаченка. Ноги підкошувалися, але він продовжував стояти, поки не втрутився рефері і не зупинив поєдинок.  

Переконлива перемога Ломаченка, який закрив свою поразку від Теофімо Лопеса і показав американцеві, як достроково перемагати Накатані. Лопес цього зробити не зміг. Є ще один аргумент для реваншу.

Найсвіжіші новини: