2. >
  4. > >

Знай наших: спортсмени з Ужгорода вибороли 26 медалей на всеукраїнських змаганнях

14.05.2021 17:47 Спорт

Минулого вікенду команда «ZR Team Uzhhorod» взяла участь у відкритому чемпіонаті Львова «Ліга джиу-джитсу України».

Змагання проводились у форматі «гі», тобто в кімоно. Ужгородська команда, до складу якої увійшли 35 спортсменів, у загальних заліках серед дітей та дорослих зайняла 2 місце, повідомив КО.

Загалом нашим спортсменам удалося вибороти 7 золотих, 10 срібних та 9 бронзових медалей.

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімалися Артем Краснобородько, Нікіта Ірчак, Максим Зубак, Андрій Марин, Андрій Гомонай, Василь Шип і Кухта Герго.

Срібними призерами стали Денис Кот, Максим Мурга, Максим Паловці, Михайло Семенюк, Михайло Репка, Максим Васюта, Єгор Миронов, Михайло Скиба, Микола Братасюк та Олександра Сивч.

Бронзові медалі отримали Катерина Гайданка, Станіслав Белчгазі, Володимир Варга, Нікіта Летнянчин, Злата Альмафлех, Варвара Огородник, Богдан Милвканич, Андрій Віраг і Максим Данчевський.

Відзначимо, що готували спортсменів до змагань Михайло Годинець, Микола Братасюк та Михайло Рогач.

Нагадаємо, Закарпатська важкоатлетка здобула медалі на всеукраїнських змаганнях у Дніпрі (ФОТО)

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)