1. Новини Закарпаття
  2. >

14 закарпатських спортсменів виступлять на чемпіонаті України з боксу (СПИСОК)

27.04.2021 21:24 Спорт

Майже 80 спортсменів з усього Карпатського регіону змагалися на ринзі у Львові. Тут протягом 21 – 24 квітня відбувся зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків.

Майже 80 спортсменів з усього Карпатського регіону змагалися на ринзі у Львові. Тут протягом 21 – 24 квітня відбувся зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків.

На змаганнях збірна Закарпатської області посіла перше місце.

19 боксерів з усієї області віком 13 – 14 років гідно виступили на зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків. Вони боролися зі спортсменами Львівщини, Івано-Франківщини та Чернігівщини.

14 наших спортсменів вибороли право виступати на чемпіонаті України в Одесі (смт Затока). Так, на цих змаганнях з боксу Західний регіон представлятимуть 33 учасники, майже половина з них – закарпатці.

До збірної Закарпатської області, яка виступить на чемпіонаті України, увійшли юнаки зі Сваляви – Віталій Цалан, Федір Деметер, Мукачева – Олександр Ковач. Алекс Митрик, Владислав Желізнов, Володимир Васьо, Ростислав Трусов, Олексій Татаренко, Іван Бонтушак, Арсеній Плешка, Рахова – Михайло Шміляк, Андрій Шестерик, ужгородець Юліан Бандура та хустянин Денис Холод.

Нагадаємо, Закарпатці представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби.

Читайте на ГК:Страшна ціна перемоги…: серця берегівчан торкнулася трагічна звістка (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині халатність власників обійстя довела до пожежі (ФОТО)
Читайте на ГК:ТОРівці виявили громадянина, який мав з собою, ймовірно, наркотичні речовини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська