2. >

Найкращий гравець поєдинку “Ужгород” — “Чайка” є Вадим Ференцик

15.04.2021 15:40 Спорт

Матч 17-го туру групи А Другої ліги завершився впевненою перемогою закарпатської команди з рахунком 3:0. Відкрив рахунок у зустрічі вже на 1 хвилині Вадим Ференцик.

Традиційно найкращого виконавця називають представники сайту SportArena та ПФЛ.

“Своєю роботою у минулому турі 19-річний півзахисник заслужив для себе місце у основному складі. І подивіться на нього: Вадим відкрив рахунок у самому дебюті гри, потім заробив штрафний для голу Ряшка, і загалом відіграв яскраво, корисно і продуктивно”, — зазначили на сайті SportArena.

До слова, Вадим Ференцик відзначився вдруге поспіль у чемпіонаті. У попередньому турі він, вийшовши на заміну, забив важливий гол “Буковині” (3:2). Тоді його теж визнали найкращим гравцем матчу. ФК "Ужгород"

Нагадаємо, що Ужгородські спортсмени здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з бразильського джиу-джитсу (ФОТО)

Читайте на ГК:Навіть небо плаче від болю: небесне військо поповнив 20-річний закарпатець (ФОТО)
Читайте на ГК:До уваги жителів регіону: введено особливий режим перебування у окремих зонах Закарпаття
Читайте на ГК:Спецоперація СБУ на Закарпатті: чоловіка викрили у співпраці з країною-агресором та розпалюванні релігійної ворожнечі (ФОТО)