1. Новини Закарпаття
  2. >

Гімнастки із Закарпаття вибороли призові місця на всеукраїнському турнірі (ФОТО)

14.12.2020 14:24 0 Спорт
 

Закарпатські дівчата під керівництвом досвідчених тренерів Любові Джуган та Анни Надь продемонстрували високі результати й зуміли вибороти дві медалі.

 Серед дівчат 2011 р.н. у вправі з обручем третє місце зайняла Дар’я Богдан. А з-поміж гімнасток 2013 р.н. у вправі з м’ячем «срібло» виборола Софія Гливляс.

Стосовно інших наших спортсменок, то всі вони зуміли потрапити до десятки найкращих, що є доволі хорошим показником. У віковій категорії 2014 р.н. змагалися двоє закарпаток: у вправі без предмета Єлизавета Ябрик була 6-ю, а Каміла Фединишинець – 9-ю. Серед спортсменок 2013 р.н. Анастасія Овчарова фінішувала 5-ю (вправа з обручем), а Дарина Горленко – 10-ю (вправа без предмета). З-поміж гімнасток 2011 р.н.

Анна Надь була 6-ю (вправа з обручем), Неоніла Ярмолюк – 7-ю (вправа без предмета), а Марія Вайдич – 9-ю (вправа з м’ячем). У віковій категорії 2010 р.н. Емілія Газуда посіла 6-ту сходинку (вправа з м’ячем), а Софія Хассан – 8-му (вправа з обручем). Серед спортсменок 2008 р.н. у вправі з обручем Анастасія Продан посіла 10-те місце.

«Турнір відбувся на високому організаційному рівні. Тут зібралися сильні гімнастки з різних куточків України. Я задоволена результатами наших дівчат, адже потрапити на п’єдестал пошани та зайняти місця в топ-10 при такому сильному складі учасників – це успіх», – розповіла тренер СК «Пірует» Любов Джуган.

Зазначимо, що переможці й призери турніру отримали дипломи, медалі та пам’ятні подарунки.

Довідка: у СК «Пірует» працюють двоє тренерів – Любов Джуган та Анна Надь. Загалом у клубі займається близько 70-80 дітей, які поділені на декілька груп: початкова, молодша, середня і старша. Вихованки беруть участь у всіх офіційних стартах та багатьох різноманітних турнірах. Команда в складі судді, тренера та вихованок неодноразово змагалася й на міжнародних змаганнях.

«У нашому колективі панує здорова та позитивна атмосфера. Кожного літа клуб проводить спортивні збори (з масажем, здоровим харчуванням та тренуванням різного характеру). Напередодні новорічно-різдвяних свят організовуємо для дітей свято з Дідом Морозом, подарунками та показовими виступами гімнасток.

Ми намагаємося розкрити талант кожної гімнастки. Виховати у них відчуття краси та навчити викладатися у своїй справі на всі 200%. Ми з Анною Надь мріємо, щоб дівчата досягали своїх цілей та вірили, що нема нічого неможливого. Головне кожного дня працювати над собою», – каже Любов Джуган.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська