Голкікер із Закарпаття в складі "Динамо" здивував всю Європу

288
Спорт Новини Ужгорода

Під час гри світового рівня, яка відбулася днями.

Голкіпер "Динамо" Руслан Нещерет став одним із головних героїв матчу 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Барселони".

Початок матчу вийшов невдалим для голкіпера – вже на 5 хвилині довелось витягати м'яч із сітки воріт після гола Мессі з пенальті. Однак, до перерви Руслан врятував від ударів Фаті та Педрі.

У другій половині Нещерет здійснив карколомний сейв після штрафного у виконанні Мессі. Окрім цього, воротар впорався із ударами того ж Фаті та Роберто впритул, а також із потужним пострілом Дембеле з-за меж карного майданчика. Лише Піке ударом головою зміг пробити голкіпера Динамо вдруге.

Зазначимо, Барселона мінімально обіграла Динамо (2:1) та залишається лідером групи G із 9 очками, кияни з 1 пунктом розташувались на третій сходинці.

Переглянути яскраві моменти матчу можна за посиланням ТУТ.

Нагадаємо, Ужгородець вразив виконанням нового каверу на саксофоні (ВІДЕО)