4. > >

Після другого туру чемпіонату Берегівщини з футболу – три лідери (ФОТО)

14.09.2020 10:21 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Це команди В.Бакти, “Берегвідейк” та В.Бийгані.

У звітному турі вони знову записали у свій актив по три залікові бали і з рівною кількістю очок – по 6, розмістились у верхній частині турнірної
таблиці.

Бактянці вдома впевнено переграли новачка першості ФК “Квасово” – 8:0, більш досвідчені берегівчани святкували перемогу над сільськими
футболістами із Запсоні – 2:0, а В.Бийгань взяла гору ще над одним “новоселом” – командою Мужієва (0:4).

У зустрічі “Берегвідийка” з ФК “Запсонь” рахунок відкрив Габор Кемінь, який зі штрафного удару закрутив шкіряного у лівий кут воріт суперника –
1:0. Сталося це ще в першому таймі. А у другій половині гри відзначився Тиберій Мартон, який вийшов на заміну- він невідпорно пробив із правого
флангу, кіпер гостей був безсилий – 2:0. Господарі забили і третій м’яч, але арбітр поєдинку Іштван Біров його не зарахував, зафіксувавши офсайд.

Питання спірне, бо Мартон знаходився у так званому пасивному становищі поза грою, а бив по воротах зовсім інший гравець. Та суддя прийняв зовсім інше рішення.

У протистоянні сусідів – Кідьоша і “Талісмана” з Великих Берегів гра спочатку проходила рівно, без переваг жодного з суперників, команди
обмінювались контрвипадами. Реальна загроза виникла на 30-ій хвилині, коли Крістіан Нодь з Кідьоша вийшов сам-на сам- з кіпером і зблизька
влучив йому в ноги. У другому таймі ситуація повторилась – нападник не зумів поцілити в порожні ворота. І тут спрацювало старе правило футболу:“Не забиваєш ти, забивають тобі.” Активний Саболч Ач теж зі штафного забиває перший гол – 1:0 попереду “Талісман”. А у другій половині гри Крістіан Балог, який не використав стовідсотковий момент у першій половині на добиванні закотив шкіряного в порожні ворота “Кідьоша” – 2:0.

У команді останнього виділявся цілеспрямованістю молодий Ласло Маргітич, який встигав і обороні допомогти, і в центрі поля реально боровся за м’яч, і загострював ситуацію на вістрі атаки. Але цього дня юнаку не таланило, хоч теж мав реальну можливість забити, але віддав пас партенру, а той, як вже зазначали, не зумів потрафити у ніким не захищений ствір.

В останньому поєдинку туру Бадалово забило чотири “сухі” м’ячі виноградівцям з Перехрестя і з 4 очками закріпилось на четвертій позиції в турнірній таблиці. Стільки ж балів у “Талісмана”, але у нього гірша різниця забитих та пропущених голів (6:4) і він п’ятий. Запсонь має на очко менше – воно шосте. А внизу з нульовим балансом опинились команди Кідьоша, Перехрестя, Мужієва та Квасова.

Нагадаємо, в Ужгороді відбулись два силові турніри за один день

Читайте на ГК:Серце щемить від болю: на Закарпатті пожежа забрала життя 19-ти чотирилапих пухнастиків (ФОТО)
Читайте на ГК:“Мама хоче закрити його від усього світу”: на Закарпатті на світ з'явилося “дитинча” з обличчям у формі серця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)