2. >

ФК "Ужгород" зіграв товариський матч з ФК "Мункач": результат- ничія

21.08.2020 14:38 0 Спорт

На рідному стадіоні «Авангард» ужгородці знову зіграли товариську зустріч із мукачівцями.

Як повідомляє Закарпатська Асоціація Футболу, гості вирішили серйозно дати бій суперникові й у такий спосіб реабілітуватися за попередні 0:5. І це вдалося.

Перший тайм був більш-менш рівним. Нагоди відзначитися були в обох команд. Господарі навіть поцілили в стійку. Та все ж до перерви Іван Станкович зумів вивести «Мункач» уперед.

У другому таймі Підопічні Володимира Васютика стали більше контролювати м’яч. Зрештою, Віктор Ряшко зрівняв рахунок.

У кінці зустрічі пристрасті суперництва дещо підвищили градус. Ужгородці навіть залишилися в меншості через вилучення за грубий підкат Максима Минайленка. Підопічні Віктора Яічника могли реалізувати більшість, та забракло влучності завершальному ударові в останній атаці. Отож нічия 1:1.

Читайте на ГК:"Тероризують одну із вулиць": на Закарпатті забили на сполох (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті чатує небезпечна хвороба серед дітей: що важливо знати батькам
Читайте на ГК:"Військові стали рабами й залежать від влади?": на Закарпатті обговорюють одне із важливих й доленосних питань