1. Новини Закарпаття
  2. >

Команди Страбичова та Худлева — серед кращих на турнірі "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola" (ФОТО)

02.05.2019 14:26 Спорт

Напередодні, 1 травня, на селищному стадіоні Середнього пройшли фінальні обласні ігри з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola».

У змаганнях брали участь переможці попередніх трьох етапів. Змагання проходили у двох вікових категоріях U-14 (2005 рік народження) та U-13 (2006 р.н.) У кожній віковій категорії виступало по чотири колективи.

Ігри проходили за олімпійською системою. У старшій віковій категорії (2005 р.н.) у півфіналах школярі Страбичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів перемогли юнаків із Руського Поля, що на Тячівщині 2:1, а футболісти із Великих Лаз доволі легко перемогли ліцеїстів із Ільниці 3:0.

У грі за третє місце Ліцей-Ільниця та Руськополівська ЗОШ зіграли внічию 2:2. Долю матчу визначила серія післяматчевих пенальті, де точнішими були юні футболісти із Тячівщини 3:1.

Фінальна гра також була напруженою і інтрига тривала до останньої хвилини. Основний час гри завершився результативною нічиєю 1:1. У серії післяматчевих пенальті влучнішими виявилися футболісти Страбичова.

Таким чином, у старшій віковій категорії перше місце посіла Страбичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге у футболістів з Великих Лаз, третє за Руським Полем, а четверте у команди Ліцей-Ільниця.

Не менш цікаво та напружено проходили ігри у молодшій віковій категорії (2006 р.н.). У першому півфіналі Худльово та Станово розписало мирову 1:1. Фіналіста визначали за серією пенальті, де перемогу отримали школярі з Худльова. А футболісти Тячівської ЗОШ №1 доволі легко здолали рокосовців 4:0. У грі за бронзу школярі Рокосова на останніх хвилинах вирвало перемогу у станівців 2:1.

У фіналі юнаки Худльова та Тячева в основний час зіграли внічию 1:1, а серія післяматчевих пенальті була на користь худлівців 3:1.

Таким чином, Худлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла перше місце, Тячівська ЗОШ №1 друге, Рокосівська ЗОШ – третє і школярі Станова на четвертому місці.

Окрім командних ігор проводилися особисті змагання на виконання технічних вправ.

Серед футболістів старшої вікової категорії у номінації жонглювання переміг Ростислав Шпеник із Страбичова (279 ударів), у молодшій Едуард Шпирь із Рокосова (51 удар).

У номінації удари на точність серед юнаків 2005 р.н. переміг Михайло Удут з Ільниці (47 метрів), а серед учнів 2006 р.н.Андрій Сойма з Тячева (40,5 м).

У номінації удари на точністьперемогу святкували: серед старших Олег Куртанич з Великих Лазів (5 попадань), а серед молодших Іван Бисага зі Станова (5 попадань).

Після завершення змагань всі команди-учасниці фінального обласного турніру були нагороджені кубками та дипломами, а призери та переможці медалями та грамотами.

Нагородження проводили голова дитячо-юнацького комітету ФФЗ Олександр Чегіль, інструктор ФФЗ Йосип Шитєв та методист відділу освіти, молоді і спорту Ужгородської РДА Анатолій Чомоляк.

Усі учасники змагань були почастовані обідом за рахунок департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

Організатори змагань висловлюють окрему подяку президенту ФК Середнє Сергію Чопику, який надав для проведення змагань футбольне поле зі штучним покриття, методисту Анатолію Чомоляку, вчителям фізичної культури відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА: Олександру Анталовці, Івану Головку, Мирославу Лютнянському, Мухайлу Крупі, Віталію Булині, Володимиру Поповичу, Миколі Цару, Михайлу Фречку, Тетяні Ветошкіній, Олені Єрьоміній, студентам четвертого курсу Факультету здоровя та фізичної культури УжНУ: Артуру Плисці, Денису Чегілю, Михайлу Янцу та директору Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрію Югасу, які зробили вагомий внесок в організацію та проведення цих змагань.

Джерело: Лобда з посиланням на ФФЗ

Читайте на ГК:Рівненські лікарі розповіли про 12-річну породіллю із Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Обмеження на вилов риби: на Закарпатті діє нерестова заборона (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Аеропорт "Ужгород": Україна і Словаччина підпишуть угоду для відновлення роботи аеропорту
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка