1. Новини Закарпаття
  2. >

Звичний ще бабусям і дідусям нинішніх школярів: графік літніх канікул змінили

07.04.2024 20:27 Суспільство ВАЖЛИВО

Кабмін продовжив навчальний рік.

Кабмін продовжив навчальний рік.

В українських школах розпочалася остання чверть у нинішньому навчальному році. Після неї школярі вирушать на довгоочікувані літні канікули. Однак цього року їх доведеться чекати на місяць довше, ніж у попередні роки. Графік літніх вакацій змістився.

Про те, коли закінчиться цей навчальний рік і почнуться літні канікули, розповів "Апостроф", посилаючись на постанову уряду №782 від 28 липня 2023 року.

"Установити в закладах загальної середньої освіти тривалість 2023/2024 навчального року з 1 вересня 2023 р. до 28 червня 2024 року", - ідеться в цьому документі.

Таким чином, Кабмін продовжив навчальний рік, звичний ще бабусям і дідусям нинішніх школярів, майже на цілий місяць. При цьому свято останнього дзвоника відбудеться у звичний день - 31 травня. Однак після цього навчальний процес продовжиться.

Кабмін подовжив термін навчання, щоб компенсувати освітянам та учням освітні втрати, які виникли через повітряні тривоги та інші форс-мажорні ситуації, що призводять до переривань навчального процесу.

У перший літній місяць вчителі ще зможуть проводити заняття, які були пропущені. Крім того, на червень можуть перенести підсумкові річні контрольні роботи та атестацію з різних предметів.

Водночас місцевій владі та шкільним адміністраціям дали можливість самим визначати дату початку літніх канікул. Тобто, в окремих школах вони можуть початись і раніше. При цьому закінчаться літні вакації як зазвичай - 31 серпня.

Читайте також: Одна з найдовших в Україні: на Закарпатті розквітла алея Сакур (ВІДЕО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська