2. >
  4. > >

Маленький кікбоксер з Виноградова у четвертий раз став чемпіоном України / ФОТО

28.02.2017 13:04 0 Спорт

З 24 по 26 лютого 2017 року у м. Хмельницький пройшов другий тур Відкритого кубоку України з кікбоксингу серед дітей та дорослих на якому приймали участь близько 300 спортсменів з усіх областей.

На цьому кубку України нашу Закарпатську обл. представляли спортсмени Ужгородського клубу кікбоксингу "ІППОН" та кікбоксери Виноградівсько - Хустського клубу кікбоксингу "Спартак". Сім кікбоксерів клубу "Спартак" вибороли на цьому кубку вісім медалей. Зокрема перше місце у розділі лайт-контакт серед дітей посів Чекета Федір ставши вчетверте чемпіоном України серед дітей до 10-ти років.

Також перше місце у розділі лоу-кік посів Петренко Максим і він же виборов друге місце в розділі К-1 до 40 кілограм,а також срібними призерами на цих змаганнях стали Дідик Валентин, Чекета Гліб, Говді Ян і третіми стали Головко Микола та Шимон Іван - розділах лоу-кік.

Александр Семич, тренер, президент клубу "Спартак"

Читайте на ГК:Реконструкція у Виноградові триває: запрацював музичний фонтан (ФОТО)
Читайте на ГК:“Вбіг схвильований чоловік зі словами…”: що трапилося на Виноградівщині після півночі? (ФОТО)
Читайте на ГК:Сучасне мистецтво процвітає: у Виноградові відкрили першу персональну вставку юної художниці (ФОТО)