1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

“Вбіг схвильований чоловік зі словами…”: що трапилося на Виноградівщині після півночі? (ФОТО)

3241 Суспільство Новини Виноградова

У самому Виноградові, біля парку Перені, довелось зупинити авто.

“Вбіг схвильований чоловік зі словами…”: що трапилося на Виноградівщині після півночі? (ФОТО)

Вночі трапилася несподівана, але водночас і приємна подія — народження маленької дівчинки.

Щасливою новиною поділилися медики “екстренки”.

Зазначається, що сьогодні, бригадою №804 (фельдшер Максим АНДРАШКО та водій Євген ТОТАР)  успішно прийняті пологи в автомобілі «швидкої».

«Вночі, близько 0.45, до приміщення пункту постійного базування ЕМД в с.Чорнотисово вбіг схвильований чоловік зі словами: «Допоможіть. Дружина народжує!» - розповідає фельдшер Максим Андрашко. Як з’ясувалося, у 27-річної  породіллі  розпочалися перейми, і чоловік вирішив відвезти її до Виноградівської лікарні самостійно. Однак, в авто родова діяльність стрімко активізувалася, відійшли води і перейми були кожні 2-3 хвилини.  Разом з водієм ми діяли швидко: переклали жінку в автомобіль ЕМД і помчали до лікарні».

Проте, доля пологів визначилися за кілька сотень метрів до медзакладу:  у самому Виноградові, біля парку Перені, довелось зупинити медичне авто.

«Коли пологи перейшли в другу фазу, негайно зупинили авто. Миттєво згадалось все, чому вчили в медичному училищі та на курсах тренінгового центру, – розповідає фельдшер. Разом з водієм ми злагоджено діяли як одна команда. Все відбулось без ускладнень і народилась чудова здорова дівчинка: 2800 грамів та 47 см чистого щастя. Провели всі необхідні маніпуляції і транспортували маму та новонароджену до медичного закладу».   

У молодого фельдшера Максима АНДРАШКО, це перші пологи на колесах. Юнак працює на «екстренці»  8 місяців, рік тому він закінчив навчання.

Читайте також: Не з золота, але справжні шедеври: виноградівчанка робить унікальну Великодню атрибутику (ФОТО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: