1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Бум черешні на закарпатських базарах: людей шокує аномальний "сюрприз"

4925
Суспільство Закарпаття

В регіоні стартував продаж ранніх черешень.

Бум черешні на закарпатських базарах: людей шокує аномальний "сюрприз"

Цьогоріч на Закарпатті все дозріває значно раніше, аніж торік. Тепла погода з кінця лютого й початку березня неабияк дивує жителів. Таких надранніх врожаїв черешень люди не тямлять. Однак цьогоріч погода дивує не тільки ранніми черешнями у садах і на базарах, але й грибними трофеями. На Закарпатті ще у квітні з'явились перші білі гриби.

Наразі черешнею вже активно торгують на зелених базарах області. Першу ягоду можна придбати від 250 гривень за кілограм. 200 грам від 50 гривень. Сезон стартував цього разу набагато раніше. Ягода вже дозріла на Ужгородщині й Мукачівщині. Про це пишуть в мережі Фейсбук.

Торік сезон черешні на Закарпатті почався приблизно всередині травня, а масово українську черешню на місцевих базарах почали продавати з початку літа. Вона коштувала від 60 гривень за кілограм.

Нагадаємо, сезон черешні в областях України минулго року запам'ятався рекордними цінами на цей смаколик. У результаті морозів та інших аномалій погоди у багатьох регіонах померзли черешні в садах.

Рання ягода на ринках держави насамперед постачалась з Іспанії. Кілограм такої черешні обходився  від 1200 гривень. Золоту ягоду й ціни на неї обговорювали у соцмережах, де висловлювали ряд невдоволень в коментарях.

Також дорогою в Україні була і малина. На Закарпатті її можна було купити від 1300 гривень за кілограм. Закарпатську малину також везли й до столиці.

Наразі малиною поки ще не торгують на місцевих базарах, водночас активно продають полуницю. Кілограм від 60-70 гривень. У березні ягоди вартували від 90-100 гривень, а десь навіть до 300 гривень за кілограм.

Варто відзначити, що минулого року в області торгували і не дешевою суницею. Зокрема, в Хусті цю ягоду оцінювали на базарах від 400 гривень за літр.

Нагадаємо, Загроза для усіх областей: закарпатці також готуються до нічних відключень світла 

Тисячі відхилень від основного: чому українці зневірились в роботі Уряду?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber