1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Найдорожча з усіх: літній смаколик, що везли до столиці із Закарпаття, пішов на спад

5881
Суспільство Новини Перечина

Мова іде про одну з улюблених ягід сезону.

Найдорожча з усіх: літній смаколик, що везли до столиці із Закарпаття, пішов на спад

Малина, яка цьогоріч вдарила рекордними цінами практично в усіх торгових точках держави, останнім часом рекордно почала падати у ціні. Нагадаємо, на початку сезону, цей один із традиційних літніх смаколиків переплюнув у ціновій планці навіть заморську черешню, її везли в Україну з Іспанії. Якщо іспанська черешня коштувала від 1200 гривень за кілограм, то малина — своя українська, додала у ціні врази вище - 1500 гривень за кілограм. Золоті ціни й "діамантові" ягоди українці почали обговорювати у мережі Фейсбук. Варто відзначити, малина цього сезону стала однією з дорожчих ягід. До столиці на продаж її везли, у тому числі з Одещини й Закарпаття. 

Не дивно, що за такою ціною торгували малиною на початку сезону і на базарах та магазинах на Закарпатті. Водночас як і черешню "за пів зарплати", так, звісно й дорожезну малину, краяни не поспішали брати галопом, чекаючи подешевшання. Малина почала різко падати у ціні вже у липні. Кілограм почали продавати від 35 гривень. А вже у серпні ціна опустилась до 20-25 гривень за кілограм.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Закарпатті залежуються "райські плоди" - у чому причина?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber