1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпаття йде холод з дощами і снігом

16.04.2024 11:32 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Найближчими днями у регіоні температура піде на спад.

Найближчими днями у регіоні температура піде на спад.

Закарпатцям слід готуватись до погодних сюрпризів у квітні. Найближчими днями слід запастись теплим одягом. В регіоні дощитиме й засніжить.

Хоч в області й звикли останнім часом до перепадів температури й подеколи навіть весняних заморозків, а от для городини й садовини такі зміни погоди украй невтішні. На Закарпатті пригадують мороз -5 градусів торік у травні. Найбільше тоді від погоди дісталось городині й квітучим садам в селах Рахівщини. Однак, цьогоріч в березні у регіоні укотре застерігали про заморозки.

Відзначмо, багато закарпатців цьогоріч вже посадили городину, а зокрема і картоплю. На грядках вже зеленіють часник та цибуля, також редиска, що можуть зійти на нівець через примхи погоди. Також люди бояться укотре залишитись без врожаю садовини, що також буйно заквітнула.

І, все ж, якби погода цього квітня не намагалась бути теплою й радувати жителів останніми днями чи не червневою спекою +24-25 градусів, а от з 19 квітня у гірських районах області вріжуть заморозки до -3 градусів. Найхолодніше, за даними популярного сайту, буде на Рахівщині й Міжгірщині 

Не виключає заморозків найближчими днями в областях України й відомий синоптик Наталка Діденко. Та все залежить від "небесної канцелярії", повідомляє "УНІАН".

"Заморозки в другій половині тижня можливі, якщо не прикриє небо хмарами", - відзначає Діденко.

Чи буде мороз у квітні?

Про те, що цього тижня в Україні можуть бути заморозки, каже й синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, на західні та північно-західні області пошириться холодне повітря з Балтики та Скандинавського півострова. Тому в другій половині тижня тут не виключені заморозки як на поверхні ґрунту, так і місцями у повітрі.

А ось такою наразі є погода на одній із найбільших вершин регіону. Тут сніжно й дощить. Цьогоріч у лютому на вершині було зафіксовано мінус 23 градуси.

Нагадаємо, Не ціни, а золото: в яку суму влетять закарпатцям "зелені" й "червоні" смаколики із базарів? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська