1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті - аварійні відключення: в яких районах будуть без світла?

02.04.2024 11:06 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

У регіоні продовжують відключати електроенергію.

У регіоні продовжують відключати електроенергію.

  На Закарпатті з початку нового року періодично впроваджують графіки тимчасових відключень електроенергії жителям. Подеколи світло вимикали на десять годин.

  Водночас, відомо, що перебої в електропостачанні не є екстреними і не пов'язані із дефіцитом електроенергії. Хоч графіки погодинних й аварійних відключень електроенергії були розроблені для регіону уже торік та розміщені на офіційному сайті Закарпаттяобленерго, застосовувати їх не доводилось. Нагадаємо, екстрений графік погодинних відключень електроенергії розробили торік з метою підготовки до чергових ймовірних блекаутів на території України через обстріли росіянами енергетичної інфраструктури.

  Тоді ж Закарпаття разом з усією країною готувалось укотре до найгірших сценаріїв.

  Однак, цього березня, ворог укотре завдав масованого удару по енергетиці й у багатьох областях виникали проблеми із забезпеченням електроенергією, тож доводилось вводити аварійні відключення світла в деяких районах.

  На Закарпатті наразі немає вимушених відключень світла, пов'язаних з обстрілами, водночас графіки періодичних відключень продовжують діяти в різних районах області. Напередодні електроенергію вимикали на майже дев'ять годин.

  Також цього березня у деяких районах області вводились аварійні відключення світла. Також сьогодні аварійні відключення запроваджені в Мукачівському, Тячівському й Ужгородському районах. Більш детальна інформація за посиланням - https://zakarpat.energy/customers/avariyni-vidkluchennya/

Читайте також: Жахаючий слід від сокир в одній із громад Закарпаття: березовий сік обернувся трагічним фіналом (ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська