1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >
  5. Перечин

По десять годин без електроенергії: на Закарпатті вимикатимуть світло упродовж п'яти днів

16.03.2024 10:19 ВАЖЛИВО

На Закарпатті продовжують відключати електроенергію.

Жителів області інформують про тимчасові незручності у постачанні електроенергії.

У різних районах продовжують вимкнення світла в зв'язку із ремонтними роботами на електромережах в межах певних населених пунктів. Наразі, жителям краю доведеться підготуватись до періодичних відключень електроенергії упродовж п'яти днів наступного тижня. Такими є дані на офіційному сайті Закарпаттяобленерго.

 Відключення застосують з 18 по 22 березня. В деяких населених пунктах світла не буде майже десять годин. Вимикатимуть з 8 та 9 години ранку, а відновлюватимуть подання електроенергії післяобіду, орієнтовно о 17-18 годині за київським часом.

Нагадаємо, на Закарпатті наразі немає аварійних та погодинних відключень світла. Також без екстрених відключень світла в регіоні обійшлося й торік. Водночас, графіки аварійних й погодинних відключень світла розроблені й розміщені на офіційному сайті Обленерго.

Відзначмо, торік в області готувались до ймовірних повторних блекаутів через війну в Україні й непередбачувані настрої ворога, який укотре міг завдати масованих ударів по енергосистемі держави.