1. Новини Закарпаття
  2. >

Дев'ять годин без електроенергії упродовж п'яти днів: закарпатцям укотре відключатимуть світло

30.03.2024 20:30 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

На Закарпатті продовжують графіки періодичних відключень електроенергії.

На Закарпатті продовжують графіки періодичних відключень електроенергії.

Жителям регіону з першого квітня слід готуватись укотре до перебоїв із постачанням електроенергії. Відзначмо, наразі в області не вводять обов'язкових планових й аварійних відключень, як в ряді інших областей України через дії рашистів. Однак, періодичні відключення світла у регіоні цьогоріч запровадили з першого січня й вони тривають до цього часу. Подеколи закарпатців залишають на десять годин без електроенергії.

Цього березня в регіоні також застосовувались періодичні відключення світла. Останнього разу вимикали на сім годин.

У квітні, одразу із першого тижня місяця, жителям укотре доведеться підготуватись до певних перерв у постачанні електроенергії через ремонтні роботи на лініях електромереж. Офіційну інформацію щодо відключень дивіться на офіційному сайті Закарпаттяобленерго

Відзначмо, від 24-го березня цьогоріч у деяких районах області вводили аварійні відключення. Зокрема, аварійні знеструмлення були в Ужгородському, Перечинському й Мукачівському районах.

Також з 24 березня у деяких районах були застосовані графіки аварійних відключень світла.

Нагадаємо, в Україні назріла жорстка ситуація із забезпеченням електроенергії населення у багатьох областях, доводиться вводити аварійні відключення в деяких регіонах. Цьогоріч у березні ворог завдав укотре масованого удару по енергетичній інфраструктурі. Попередній ракетний удар по енергообєктах було завдано в листопаді на початку повномасштабного російського вторгнення. Це був один із найбільших енергетичних терактів в історії України.

Читайте також: Тарифи на електроенергію в Україні злетять угору: що кажуть в Міненергетики про мільярдну "боргову яму"?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська