1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Новітня газонокосарка, а бринза буде?": в мережі Фейсбук обговорюють кумедне стадо, що "косило" газон в Ужгороді (ФОТО)

29.03.2024 21:00 Суспільство Лайт Голос Карпат

Мережу Фейсбук розсмішило стадо овець, що паслось в центрі Ужгорода.

Мережу Фейсбук розсмішило стадо овець, що паслось в центрі Ужгорода.

Яких лишень кадрів "не наловиш" цієї пори та ще й мальовничому Закарпатті з його вражаючими об'єктами  та живими створіннями.

Чи то коней зафільмують перехожі у місті поряд з фонтаном, або ж у парку, чи навіть цілісіньке  стадо овець, як от в Ужгороді.

Кумедну світлину зі стадом овечок у місті поширили у мережі Фейсбук. В дописі відзначили: "в Ужгороді на одній з вулиць помітили стадо овець". Йдеться про вулицю Карпатської України. Ймовірно автор фото не сподівався помітити цих тварин просто у центрі міста й навряд випасання овець на газонах в містах є поширеним явищем. Водночас, як виявляється, барани там пасуться уже не вперше й не один рік їх уже можна було помітити на цій вулиці. Тож ніякої, мовляв сенсації, не вбачають із цього приводу. А ось, що пишуть в коментарях - читайте нижче:

Нагадаємо, копитні часто розгулюють городами місцевих жителів на Перечинщині й завдають шкоди сільгоспкультурам господарів. Зокрема йдеться про населений пункт Порошково Тур'я-Реметівської громади. Проблема з розгулюванням коней щорічна, як зауважують селяни, й боротись із нею не має вже сил.

Коней також не рідко можна побачити в центрі Ужгорода й Мукачева. Подеколи тварин виявляють знесиленими від спраги та ледь живими.

А ось у місті над Латорицею коні не вперше розгулюють вулицями й провулками та влаштовують собі "променад". Чорну "рогату красуню" також помітили в центрі Великого Березного. Тварину зафільмували поряд із держустановою.

Читайте також: Яблуко Єви й сад Пекла поряд: На Закарпатті можна побачити унікальний "портал", що переносить в минуле (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська