1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Обтяжені уроками діти": коли в учнів Закарпаття - весняний відбій від "граніту науки"?

22.03.2024 16:58 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

В освітніх закладах Закарпаття вже незабаром - весняні канікули.

В освітніх закладах Закарпаття вже незабаром - весняні канікули.

Торік в областях України освітній процес розпочався у різних форматах. Освітні заклади працювали у стаціонарній, онлайн та змішаній формі.

У кожній школі відповідного регіону форма навчання залежала від безпекової ситуації. Так само, в освітніх закладах по-різному були оголошені й терміни традиційних осінніх й зимових канікул. Відзначмо, у багатьох освітніх закладах України торік відмінили осінні канікули. Без відпочинку від занять із початку вересня залишились і учні освітніх закладів громад Закарпаття.

Зокрема, відмінили осінні канікули у Мукачівській, Ужгородській, Перечинській та Тур'я-Реметівській громадах. Водночас, учнівська молодь мала нагоду відпочивати узимку.

А от коли в регіоні стартують весняні канікули у 2024-му році? Наразі відомо, що в Україні пора весняних канікул стартує від 25 березня. Школярі відпочиватимуть близько тижня. Відомо, що у школах Мукачівської громади, канікули цьогоріч розпочнуться 26 березня і триватимуть включно до другого квітня. Про це йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради/

 "Шкільні канікули в освітніх закладах Мукачівської громади триватимуть 7 днів. Відпочивати школярі почнуть з 26 березня, а на заняття знову вийдуть 2 квітня", - ідеться у повідомленні на офіційній сторінці ради.

Відзначмо узимку торік учні громади відпочивали майже місяць.

А от в учнів Тур'я-Реметівської ОТГ весняні канікули почнуться 25 березня й триватимуть до 31 березня. Про це журналісту видання "Голос Карпат" повідомили у відділі освіти, молоді та спорту Тур'я-Реметівської сільської ради. Узимку 2023-го учнів розпочалися канікули з 29 грудня.

Читайте також: Розпочинають аварійні відключення: Росія б'є по енергетиці України, ситуація під загрозою