1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Другий семестр - в новому році: в одній із громад Закарпаття не могли дочекатись канікул

02.01.2024 22:46 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

В освітніх закладах Тур'я-Реметівської ОТГ - розпочались довгождані канікули.

В освітніх закладах Тур'я-Реметівської ОТГ - розпочались довгождані канікули.

Цьогоріч в Україні навчальний процес відбувається в різних форматах. Діти навчаються очно, онлайн та у змішаній формі, в залежності від безпекової ситуації у конкретному регіоні.

У стаціонарному форматі з першого вересня запрацювали й освітні заклади Закарпаття. На дистанційну форму не було переведено жодного закладу.

Відомо, що ряд шкіл цього разу продовжували навчання в осінній період, коли в інших освітніх закладах учні пішли на канікули.

Без осінніх канікул цього разу залишились і учні Тур'я-Реметівської ОТГ. Водночас, за попередньою інформацією, адміністрації освітніх закладів, у дітей таки мали бути осінні канікули з 29-го листопада. Про відміну канікул проінформували пізніше й навчання у школах продовжили майже до кінця грудня. Зимові канікули розпочалися в освітніх закладах Тур'я-Реметівської ОТГ із 30-го грудня.
За весь цей період виснажена учнівська молодь "гризла граніт науки" і з нетерпінням чекала на відпочинок. Багато дітей зізнавались у тому, що геть уже виснажені заняттями в школі й чималим обсягом домашніх завдань.  

Про обтяження уроками в освітніх закладах били на сполох і батьки учнів. Про це "Голос Карпат" інформував у попередній публікації.

Наразі відомо, що відпочиватимуть учні громади місяць. Новий семестр у школах почнеться від 21-го січня нового року.

21-го січня за парти укотре після зимових канікул сядуть за парти в освітніх закладах Мукачівської громади, де теж дітей залишили без осінніх канікул.

Читайте також: На Закарпатті у грудні "пакують" у землю озимий часник і грибарять в лісах

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!