1. Новини Закарпаття
  2. >

В одній із областей України юнаків зобов’язали прийти до військкомату: чому потрібно з'явитись

21.03.2024 23:01 Суспільство ВАЖЛИВО

В Одесі 16-17-річних юнаків зобов’язали прийти до призовних дільниць для взяття на військовий облік.

В Одесі 16-17-річних юнаків зобов’язали прийти до призовних дільниць для взяття на військовий облік.

Про це йдеться у заяві ТЦК та СП Одеської області. 

"На призовних дільницях ТЦК та СП Одеської області триває приписка юнаків 2007 року народження. Згідно з чинним законодавством, усі громадяни, які отримали повістку для приписки, мають прибути на призовні дільниці районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання особисто. Приписці підлягають усі допризовники, які мешкають на території району чи міста", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у повістці також вказаний перелік документів, які юнаки мають подати особисто до призовних дільниць.

"Юнаки мають прибути на дільниці у строк, вказаний у повістці. Якщо допризовник не може прибути на дільницю у зазначений час, на те мають бути поважні причини", - попереджають у військкоматі.

Йдеться, що приписна кампанія потрібна для взяття юнаків на військовий облік, визначення кількості майбутніх військовозобов'язаних, як багато з них придатні для військової служби, а також для встановлення їх особистих якостей, фаху, рівня освіти.

Пояснюється, що посвідчення про приписку до призовної дільниці видається громадянам, приписаним до призовних дільниць, яких за результатами проходження комісії з питань приписки визнано придатними або тимчасово непридатними до військової служби чи такими, що потребують лікування.

Читайте також: Відпустки, свобода слова в соцмережах і адекватні виплати: Рада нарешті ухвалила законопроєкт про пільги для військових 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська