1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Дурять на кожному кроці: жителям Закарпаття "впихають" отруту у магазинах

08.03.2024 12:32 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Обман покупців у торгових точках набирає масштабів.

Обман покупців у торгових точках набирає масштабів.

У магазинах регіону продовжують торгувати рядом зіпсованої продукції. Про це пишуть і у мережі Фейсбук й розповідають реальні історії, що закінчуються плачевно після придбання товарів різного роду в торгових точках. І навіть дата на етикетці з молочним, ковбасним й консервним виробом не часто рятують пересічних покупців від фатальних покупок. Торгівці, як наголошують очевидці, майстерно навчились робити товар "свіжим", який давно вже зіпсований. У цьому випадку найчастіше спрацьовує "хитрий метод" з переклеюванням дати про термін придатності виробу. А щоб продукт привернув іще більшу увагу на нього вводять "акційну знижку". У результаті, товар за низькою ціною розлітається із небаченим темпом, а покупці й гадки не мають, що їх обдурили. Та окрім здирницьких махінацій, що дедалі частіше працюють і у період повномасштабного російського вторгнення в Україну, люди стикаються із проблемою щодо неякісних імпортних ввезень. За останні два роки іноземних товарів побільшало на полицях українських торгових точок. Це товар із Італії, Франції, Польщі, В'єтнаму, Туреччини та Єгипту. 

У попередній публікації ми писали про м'ясо із Польщі, яке ввезли в Україну, заражене сальмонелою. Згодом в Україну потрапила риба з отрутою із Угорщини. Також із Єгипту напередодні новорічно-різдвяних свят ввезли отруйні цитрусові. Улюблені фрукти потрапили до однієї із областей. Жителів застерігали бути обачними й не ризикувати власним здоров'ям.

Відзначмо, після походів у магазини, люди не рідко труяться м'ясом та рибою, молоком й навіть вершковим маслом.

Журналісту видання "Голос Карпат" повідомили про зіпсований товар у одній із торгових точок на Перечинщині. Йдеться про масло (нижче на фото), яке продають в магазині Тур'я-Реметівської громади, як зауважила очевидиця. Днями в одній "АБС" жінка придбала продукт із "сюрпризом". На етикетці було вказано дату виготовленого продукту і термін його придатності. Як відзначає покупчиня, молочний продукт виявився не одним із дешевих. Заплатила за нібито свіже масло - 74 гривні.

"Такий сюрприз купила днями. Натуральне, вершкове й до блуда гірке масло по 74 гривні. Брала дітям до школи й собі до кави", - розповідає пані Ірина.

"Хоч то вже не вперше такі "сюрпризи" купую, але не у цій торговій точці", - розповідає пані Ірина (торговий заклад вирішила залишити у таємниці з етичних причин).

"Продавці, може, й не винні. Вони ж лише продають, що їм привозять. Не сидять в тому маслі", - каже Ірина. 

"Але такий факт був, масло мені продали зіпсоване. Хоч дата й термін придатності були нормальні. До четвертого місяця вказано, що спливає строк споживання продукту", - відзначає Ірина.

Читайте також: Блокпост розбрату на Закарпатті: місцеві жителі в шоці від останніх подій в одному з районів області 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими