1. Новини Закарпаття
  2. >

Блокпост розбрату на Закарпатті: місцеві жителі в шоці від останніх подій в одному з районів області

08.03.2024 09:16 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Негативні емоції виливають в мережі Фейсбук.

Негативні емоції виливають в мережі Фейсбук.

На Перечинщині, як раніше інформував "Голос Карпат" встановили прикордонний блокпост. Певні обмеження для місцевих й приїжджих запрацювали вже відучора, 7 березня.

Блокпост уперше за весь період розгорнули в Перечині, на одній із тамтешніх вулиць. Про це повідомив мер міста Іван Погоріляк. Він відзначив у дописі, що такі дії вводять з метою жорсткішого контролю місцевої території, адже райцентр, місто Перечин розташоване у прикордонній смузі.

Наразі в мережі Фейсбук розпалились певні дискусії з приводу актуальності того ж самого блокпосту в Перечині. Люди пишуть, мовляв, що уже незабаром окрім блокпостів на Перечинщині нічого й не буде, а водіїв автомобілів зупинятимуть чи не на кожному кроці. Відзначмо, на Перечинщині наразі блокпост уже встановлено при в'їзді до Перечина поряд з ліцеєм, а також в напрямку села Зарічево. Також прикордонний блокпост працює поряд із залізничною станцією в селі Невицьке. На зазначених трьох об'єктах постійно, як відзначають місцеві жителі, проходить жорсткий контроль транспортних засобів, у тому числі й громадського транспорту. Зокрема, перевірки влаштовують чоловікам-призовникам, вимагаючи в них паспорти, водійські посвідчення тощо, аби пересвідчитись, що людина і дійсно є тим, за кого себе видає. Не рідко  під час таких перевірок чоловікам, розповідають, вручають повістки. Бувало й таке, що людину забрали до військкомату прямо з салону автобуса. Інцидент було зафіксовано журналістом видання "Голос Карпат". Рейсовий автобус було зупинено "людьми у формі" між селами Сімер та Тур'я-Ремета.

Що ж до блокпосту в Перечині, який відкрили напередодні, люди пишуть украй незадоволені коментарі під оприлюдненим дописом очільника Перечинської ОТГ у мережі Фейсбук. Здебільшого в коментарях відзначають, що такі блокпости було краще розгорнути  на в'їздах і виїздах до популярних курортів, де є нагода зловити чимало фізично здорових чоловіків, що замість фронту і захисту України від ворога обирають в цей час відпочинок. Тим часом, на блокпостах у межах населених пунктів, відловлюють "останнього жебрака", зауважують в дописах очевидці.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 
Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська