1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Дадуть канікули: відомо, коли учні Тур'я-Реметівської ОТГ відпочинуть весною

02.03.2024 20:25 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Школярі відпочинуть вже незабаром.

Школярі відпочинуть вже незабаром.

Торік навчальний процес в освітніх закладах організовувався в різних форматах. Залежно від безпекової ситуації у різних областях діти навчались очно, дистанційно та у змішаній формі. Так само по різному в школах були оголошені дати осінніх та зимових канікул. У деяких освітніх закладах й зокрема на Закарпатті узагалі відмінили осінні канікули. Натомість, школярі, в яких не було осінніх канікул, відпочивали узимку.

Без осінніх канікул залишились торік і учні Тур'я-Реметівської ОТГ на Перечинщині, утім узимку вони відпочивали майже весь місяць.

Новий семестр для учнів громади уже розпочався в новому році.

Наразі відомо, коли учні підуть на канікули вже цієї весни. Як повідомили журналісту видання "Голос Карпат" у відділі освіти, молоді та спорту Тур'я-Реметівської ОТГ, весняні канікули стартуватимуть в учнів громади цього року з 25 березня й триватимуть тиждень — до 31 березня. А поки в освітніх закладах громади сумлінно вчаться, а ще й спостерігають за світом природи.

Що стосується весняних канікул в ряді областей України, то цього разу їх терміни також різняться. Також деякі освітні заклади мають право на додаткові канікули, згідно із розпорядженнями місцевих органів влади.

Читайте також: На Закарпатті уже посіяли й посадили стратегічно важливу "їжу": зліт цін на овочі витискає всі сили

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська